Oryapark İstanbul

İlk 4ay aidatları Oryapark ödeyecek

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 08.04.2015
Oryapark İstanbul yatırımcısına şimdiden kazandırmaya başladı. Yıl sonunda yaşamın başlayacağı sitede ilk dört ay boyunca aidat alınmayacak.
Fonksiyonları, karması, kullanım şekli ve ulaşım rahatlığı ile dillere destan bir proje Ümraniye'de yükselen Oryapark İstanbul'dan alım yapanlar hemen kazanmaya başlayacak.Yapımcı firmanın aldığı karar gereği 2017 yılını ilk ayında yaşamın başlayacağı projede ilk 4 ay boşyunca kimseden aidat alınmayacak. Bu dönemin giderlerini kendi imkanları ile karşılamayı planlayan Oryapark İstanbul'da tüketici dostu olduğunu bir kez daha sergileyecek.

Bizzat kendisi ilgilendi

Projenin kullanılabilir olmasına büyük önem verdiklerini kaydeden Oryapark İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Mevsim Erdemir, bu konuya bizzat kendisinin eğildiğini söyledi. Tüketimin azalması, verimliliğin artması, enerji tasarrufu, kullanılmayan alanların giderinin karşılanması gibi birçok konuya dikkat ettiklerini ifade den Erdemir, “Gelecek nesillere bir dünya bırakabilmek için çevreye dost olmamız gerek. Projelendirme aşamasında ben her şey ile yakından ilgilendim” dedi.

Projede yükselen rezidanslar mimari açıdan maksimum konfor sağlamak amacıyla tasarlandı. Daireye özel panoramik manzara sunan proje etrafındaki orman, deniz gibi var olan doğal unsurlarla temas etmeyi de sağlarken projede hayatı her yönüyle kolaylaştırmayı amaçlayan sosyal ve renkli yaşam alanları da oluşturuluyor. İçerisinde açık/kapalı yüzme havuzu, fitnesscenter, sauna, kidsclub, clublounge, hometheatre, premiumlounge, özel yemek odaları, parti odaları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları ve açık/kapalı otopark da bulunan Orya Park İstanbul sakinleri ayrıca, Crowne Plaza Oryapark Hotel'de ayrıcalıklı hizmet avantajlarından faydalanabilecek.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Oryapark Oryapark İstanbul aidat Mevsim Erdemir