<

Oryapark İstanbul / Oryataş İnşaat

Oryataş İnşaat firmasının Oryapark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Oryapark İstanbul Mehmet Buğdaycı

Oryapark İstanbul’ta ofisler enerji dostu olacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 08.04.2015
Çevreye duyarlı yapısı ile Ümraniye’de hayta geçen Oryapark İstanbul, sakinlerine LEED sertifikalı ofis katları da sunuyor.
Oryapark projesi içinde önemli bir yere sahip olan 27 katlı ofis kulesi, 5 yıldızlı Crown Plaza'nın yanında 25 ofis katı, lobi ve restoran alanından oluşuyor. Çalışma verimliliği ve çalışan güvenliğini ön planda tutan mimari özelliklerle inşa edilen ofis katlarında 9 adet asansör, açılabilir pencere sistemi, yangın anında yangın merdiveni, hollere ateş ve dumanın girmesini engelleyen ters basınç sistemi gibi özellikler bulunuyor. Tasarımında ve inşaatında LEED kriterleri var Çevre dostu bina olarak tasarlanan, LEED Gold sertifikasına sahip ofis binaları alışılmışın dışında farklı, aktif, dinamik ve saygın bir iş hayatı sunuyor.

Oryapark İstanbul ofis projesi tasarımında ve inşaatında LEED kriterlerine uyum sağlıyor. Ayrıca kullanılan otomasyon sistemi sayesinde binaların operasyonu sırasında oluşacak işletim giderlerini azaltarak, bina kullanıcılarının giderlerini düşürüyor.

İnsan mutluluğu öncelik taşıyor

Oryapark İstanbul projesine insan mutluluğuna odaklı bir vizyonla başladıklarını belirten Oryataş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Buğdaycı, “Kentte yaşamanın zorluklarını asgariye indirip insanların hayatlarını kolaylaştırarak mutluluklarına katkıda bulunmak üzere projemizi tasarladık. Rezidans kimliğinin gerektirdiği konfor ve hizmetleri Oryapark İstanbul sakinlerine uygun şartlarda sağlamaya özen gösterdik” dedi.

Buğdaycı, enerji tasarrufu sağlamak amacıyla uygun dış cephe sistemleri ve ileri teknolojiye sahip ürünler kullanıldığını belirtti. Ayrıca tüm dairelerde su tüketimini azaltmak için aynı konforu sağlayan tasarruflu bataryalar seçildi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Oryapark İstanbul Oryapark İstanbul Çevreye duyarlı Oryapark İstanbul enerji dostu