Oryapark İstanbul / Oryataş İnşaat

Oryataş İnşaat firmasının Oryapark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Oryapark İstanbul

Oryapark İstanbul’da fiyatlar özel 5 bin 200 liradan başlıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 08.04.2015
Anadolu yakasının yükselen bölgesi Ümraniye’de gerçekleştirilen Oryapark İstanbul’da ilk kule 5 bin 200 liradan satışa sunuldu.
Oryataş'ın kendi arazisi üzerinde bulunan çok fonksiyonlu konut projesi Oryapark İstanbul, 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelle yükseliyor.

İstanbul'un çevre bağlantı yolları ve ana arterlerinin kesişme noktasında, her iki köprüye de yakın bir konumda yer alan Oryapark İstanbul bir rezidanstan beklenen konfor ve hizmeti uygun şartlarda sakinlerine sunuyor. İlk etabı 2016 yılında tamamlanacak olan projede ön satışlar başladı.

İnsanlara mutlu, huzurlu ve keyifli bir yaşam sunmak vizyonuyla yola çıkan Oryapark İstanbul, sunduğu konfor ve hizmet farkının yanı sıra mimari özellikleri ve özenli peyzajıyla dikkat çekiyor. Tüm dairelerden panoramik bakış açısı sunan çok fonksiyonlu proje 526 dairelik, 36 katlı iki rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve otelden oluşuyor. Projenin her metrekaresinde konfora öncelik verdiklerini belirten Oryapark İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Mevsim Erdemir, modern çizgilerle tasarlanan daireler 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlere sahip olduğunu belirtti. Projede yer alan konut tipleri ve sayıları hakkında da bilgiler aktaran Erdemir, “Oryapark İstanbul'da 178 adet 1+1, 62 adet balkonlu 2+1, 32 adet balkonsuz 2+1, 178 adet 3+1 ve 34 adet 4+1 tipinde konut yer alıyor” dedi.

Fiyatlar hakkında da bilgi veren Erdemir, “Fiyatlarımız lansmana özel metrekare bazında olarak 5 bin 200 liradan başlıyor. Bunu her hangi bir sınırlamaya tabi tutmadık. İlk etabı satışa çıkardık. Bitene kadar indirimli fiyatlara devam edeceğiz. İkinci etabı oluşturan 2. kuleyi satışa açtığımızda fiyatlar yükselecek. Projenin teslimine kadar yüzde 35 civarında prim yapmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Kendi bünyesinde faizsiz taksitlendiriyor

Ödeme koşulları hakkında bilgi veren Erdemir, “TEB, Akbank ve Garanti Bankası'ndan Yüzde 0.83 oranı ile 120 aya kadar kredi kullanılabiliyor. Yarısını peşin veren müşterilerimize de proje teslimine kadar vade farksız taksitlendirme yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Oryapark İstanbul oryapark İstanbul satış