feridun uzunyol

Neo Yapı’nın patronu 9. Gayrimenkul Fuarı’nda konuştu!

Sektörden Haberler Uğurcan Tokay 25.04.2015
Neo Yapı Kurucu Ortağı Feridun Uzunyol, 9. Gayrimenkul Fuarı'nda şirketin yeni yatırımlarını anlattı.
Villa konseptiyle projeler üreten Neo Yapı'nın kurucu ortağı Feridun Uzunyol, 9. Gayrimenkul Fuarı'nda emlaktasondakika.com mikrofonlarına konuştu. Önemli açıklamalarda bulunan Uzunyol, son olarak Bodrum Yalıkavak'ta projeye başladıklarını açıkladı.

Ağırlık olarak İstanbul'da yatay konseptle projeler üretmek için rota çizdiklerini belirten Uzunyol 'Tercih ettiğimiz bölge ise Göktürk-Kemerburgaz bölgesi. Çünkü geleceğin İstanbul kümesi o bölgede şekillenecek. Aynı bölgede, aynı tarzda projeler üretmeye devam edeceğiz. Bölgenin imar yapısı nedeniyle 100-120 anahtarlı yeni bir proje düşünüyoruz. Yeni havaalanı 10 bin pilot, 20 binin üzerinde hosteslerle aktif olacak' ifadelerini kullandı.

Yatırımcıların talepleri nedeniyle Yalıkavak'ta yatırım yaptıklarını ifade eden Bolluca ‘O bölgedeki projemiz deniz manzaralı olacak ve 50 dönüm üzerine inşa edilecek. 480-500 metrekarelik villalar olacak. Toplamda 11 villanın olacağı bir proje olacak. Tahminlerimiz doğrultusunda elit bir grup olacak' diye konuştu. Mümkün olduğu kadar yeşil projeler ürettiklerini belirten Uzunyol ‘Pilotlarl ilgili olan projemiz Göktürk'ün içinde olacak' dedi.

emlaktasondakika.com

neo yapı bodrum yalıkavak neo yapı göktürk kemerburgaz feridun uzunyol