Narven Termal Kasabası

Narven Termal Kasabası'nda hisseli gayrimenkul sistemi!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 28.01.2015
Narven A.Ş, İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü’nü 27 Ocak Salı günü Merter’de hizmete açtı.
Bolu'daki Narven Termal Tatil Kasabası projesini hayata geçiren Narven, 4 mevsim tatil yapmak isteyenlere ulaşıyor. Türkiye'nin en kapsamlı termal tesisi olarak tanımlanan Narven Termal Kasabası, 450 bin metrekare alanda inşa ediliyor. Projenin yatırım değeri 250 milyon dolar. 

Hisseli gayrimenkul sistemi

Hisseli gayrimenkul sistemi ile satışa sunulan Narven Termal Kasabası, misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunacak. Yılda birer haftalık zaman dilimlerinde ağırlanacak olan misafiler, hisseli gayrimenkullerinden konaklayacak. 

3 nesil, 4 mevsim tatil!

Narven A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız, üç nesil, 4 mevsim tatil yapmak isteyenlere özel kurgulanan proje hakkında şunları söyledi: "Narven Tatil Kasabası gerek konumu ve büyüklüğü gerekse konsepti ve ayrıcalıklı hizmetleri ile tamamlandığında, Bolu'ya ve bölge turizmine yepyeni bir soluk getirecek. Doğanın kalbinde, doğa ile uyum içinde büyüyen Narven, Türkiye'nin ve Bolu'nun değerine değer katacaktır. Proje, kasaba meydanı, villaları, rezidansı, oteli, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, kongre merkezi ve sosyal donatıları ile konforlu bir yaşamın kapılarını aralarken doğanın içindeki muhteşem konumu ile sağlık ve huzuru da beraberinde sunuyor.”

Narven Tatil Kasabası'nda neler var?

Bolu'nun şifalı sularından yararlanabilmek için sosyal tesislerde termal havuzlar, termal havuzlu Türk hamamı, SPA ve Wellnes Merkezi'nde kneipp terapi havuzları, tuz odası, rasul terapi (çamur), vichy, herbal sauna, aroma terapili buhar odaları, relax room, macera duşları, cilt bakımı, masaj odaları, kar çeşmesi sıralanıyor. 

İlk etabının birinci bölümü 2015 Aralık'ta teslim edecek olan Narven Tatil Kasabası, 1,250 daire, 230 otel odası ve 150 rezidans dairesi ile toplam 7,200 yatak kapasiteli.

hisseli gayrimenkul sistemi Narven Termal Tatil Kasabası narven