Arap gayrimenkul yatırımcı

Körfezli gayrimenkul yatırımcıları Nisan’da Türkiye’de

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 26.03.2015
Emlak ve gayrimenkul dünyasının nabzını tutan emlaktasondakika.com, Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi'nin sponsorluğunu üstlendi.
Özellikle Körfez Ülkeleri olarak bilinen Katar, Kuveyt, Bahreyn, Abu Dhabi, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, ve Dubai'ye ek olarak Azerbaycan, Fas, Mısır, Kazakistan, İran ve Irak'tan gelecek seçkin yatırımcıların konuk olacağı 9. Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi, 24-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Hilton Convention Center'de gerçekleşecek. 

Arap-Türk Gayrimenkul Fuarı ne zaman?

Emlaktasondakika.com'un sponsor olduğu fuar kapsamında Türkiye, Körfez Ülkeleri ve dünyadaki gayrimenkul sektörüne genel bakış fırsatları ile sektörün geleceği tartışılacak. 

Zirve, CNN Türk'den Cem Seymen'in modaratürlüğünde gerçekleşecek. Zirve kapsamında “Türkiye Gayrimenkul Sektörü”ne katkıları ve yatırımlarından dolayı katılacak sürpriz konuşmacı ve yatırımcılara teşekkür plaketi takdim edilecek.

Daleel Group ve JNR Fuarcılık'ın birlikte düzenleyeceği fuarda gayrimenkul sektörünün temsilcilerini ve alıcıları bir araya gelecek. Ekonomik fayda sağlamayı misyon edinen fuarları ile firmaları hedeflerine ulaştırmak için 8 yıldır düzenlenen fuara son yıllarda özellikle Körfez Bölgesi'nden yoğun talep oluyor. Ülkemize yönelik yatırım taleplerinde artış gözlenmesi ve paralelinde gayrimenkul alımlarında da bölgenin artan ilgisi etkinliğin çıkış noktası olurken, JNR Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Haktan Öztunalı, “Bu fuarın en önemli özelliği tamamıyla satışa odaklanmış olması. Alıcı için iyi bir yatırım, satıcılar için ise projeleri için en yüksek verim elde edebilecekleri bir platform sunuyor. Bu fuar, özellikle son ekonomik konjonktür nedeniyle iç talepte beklenen düşüşle bozulan moralleri düzeltecek. Yurt dışı alıcıların ilgisi bağlamında gayrimenkul sektörüne hareketlilik kazandıracak diye düşünüyoruz” açıklamasını yaptı.

Fuara kimler katılabilir?

Gayrimenkul Konut Projeleri, Yazlık Evler, Devremülkler, Termal Tesisler, Ofisler, Plazalar, Akıllı Binalar, Gayrimenlkul Arsa ve Projeleri, Villa Konutları, Ahşap ve Prefabrik Konut Projeleri, Mühendislik Hizmeti Veren Firmalar, Depreme Dayanıklı Özel Konutlar, Finans Şirketleri ve Yatırımcılar, Bankalar, Emlak Pazarlama Kuruluşları.

Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi Katılım Ücreti 350TL + KDV'dir.

JNR Exhibitions Congress & Event
Tel. 0090 0212 219 94 95
Fax.0090 0212 219 89 73 
Web .http://www.realestatefairturkey.org    

Körfezli gayrimenkul yatırımcıları 9. Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi Daleel Group JNR Fuarcılık