Kayserili Suat Altın İnşaat kurumsallaşma atağına girdi!
Haberler / Sektörden Haberler / Kayserili Suat Altın İnşaat kurumsallaşma atağına girdi!

Kayserili Suat Altın İnşaat kurumsallaşma atağına girdi!

Sektörden Haberler 01.10.2012 07:47

Kayseri'de inşaat sektöründe yap-sat alanında sektörde çıkış yakalayan Suat Altın İnşaat, ulusal bir marka olma hedefiyle daha kurumsal bir yapıya kavuşmak için kolları sıvadı

 

Kayseri'de inşaat sektöründe yap-sat alanında sektörde çıkış yakalayan Suat Altın İnşaat, ulusal bir marka olma hedefiyle daha kurumsal bir yapıya kavuşmak için kolları sıvadı. Bu düşüncesini gerçekleştirmek için harekete geçen firma, belgelendirme çalışmaları, altyapıyı güçlendirme gibi alanlarda hizmet kalitesini artırmanın yanı sıra, kurumsal yapıya da kavuşmak için düzenlediği çalışmalarla işe başladı.

Kurumsallaşma yolunda sağlam adımlarla ilerlediklerini, bu kapsamda eğitim, teknik altyapı, yazılım, internet uygulamaları, saha-merkez iletişimi, online veri akışı, müşteri bilgilendirme servisi, satış sonrası servis ve hizmet alanlarında inovatif ve müşteri odaklı  çalışmaları hayata geçirdiklerini aktaran Suat Altın İnşaat Genel Müdürü Sedat Kılınç, "Kurumsallaşma adına yaptığımız tüm bu çalışmalar ulusal bir marka olmanın gerekliliği olmasının yanı sıra müşterilerimize verdiğimiz hizmetin çıtasını yükseltmeyi de amaçlıyor.Biz şimdiye kadar müşteri isteklerini ön planda tutarak çalışmalarımıza başladık. Bir projeye başlamadan önce anketlerle insanlara ne tarz bir ev istediklerini sorduk.

Çalışmalarımızı da bu doğrultuda şekillendirdik. Şu anda da uyguladığımız bu sistemin doğru olduğunu, elde ettiğimiz başarılarla görebiliyoruz. Biz şirket olarak kurumsallaşmanın her zaman bilincinde olan bir firmayız. Şimdi şirketimizi daha iyiye taşımak için kolları sıvadık. Ulusal bir marka olma yolunda adım adım ilerliyoruz" şeklinde konuştu.

Kobiden.com