Derya Yılmaz Öztürk

İnşaata hanımların katkısı çizimle başlar, satışta biter

Sektörden Haberler 31.03.2015 12:03

Vaditepe Gölevleri Satış ve Pazarlama Müdürü Derya Yılmaz Öztürk, hanımların inşaatın her kademesinde olmalarını istiyor.

Hanımların bakışının projeleri baştan sona değiştirebileceğini belirten Vaditepe Gölevleri Satış ve Pazarlama Müdürü Derya Yılmaz Öztürk, ilk adımdan itibaren hanımların fikrinin alınması gerektiğini ileri sürdü.
 
Planlama aşamasında hanımların kendini hissettireceğine dikkat çeken Öztürk, gündemi belirleyen taraf olduklarını söyledi. Öztürk, “Tüm unsurlar mutlaka göz önüne alınarak planlamalar yapılır ama hanımların geleceğe dönük fikirleri olur. Bunlarda projeyi geleceğe taşır. Hanımların bulunduğu ortamlar çok daha derli topludur. Şantiye işçileri hanımların olduğu yerde daha saygılı davranırlar. Konuşmaları düzelir. İşlerin akışına insanilik, yumuşama, düzen ve hanım dokunuşu değer” diye konuşuyor.
 
Hanımların inşaatla birlikte hizmet veren tüm sektörlerde var olmaları gerektiğini belirten Öztürk, “Bir kere inşaatın hizmet alanlarında mutlaka olmalılar. Hanımlar yeni bir şeyler üretir. Üretken her sektörde olmalılar. Konut ve inşaat sektöründeyse kesinlikle olmalılar. Çünkü insanlar hayatlarındaki en önemli alımı yapmak için geliyorlar. Burada çocuklarını büyütecekler ve hayatlarını devam ettirecekler. Onlar için yuva olacak. Heyecanlarına şahit olmak, onların ailelerini tanıyarak en uygun tavsiyelerde bulunmak doğrusu bizleri de heyecanlandırıyor. Bahçeşehir'in gözbebeği olan bir lokasyonda insanları ev sahibi yapmaktan mutluluk duyuyorum”şeklinde konuşuyor. 

İletişim Bilgileri
0850 205 45 65 
www.vaditepegolevleri.com

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com