Marina Ankara / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Marina Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Marina Ankara

Hülya Avşar, Marina Ankara için şarkı söyleyecek

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 03.04.2015
Marina Ankara’nın reklam yüzü olan Hülya Avşar reklamlarda şarkı söyleyecek ve projenin meydanında bir konser verecek.
Markalı konut liginin arasındaki yerini her geçen gün pekiştiren Sinpaş Yapı, Hülya Avşar'ın reklam yüzü olduğu Marina Ankara'nın tanıtımını gerçekleştirdi. Avşar, gelecek reklamlar jingle tarzı şarkı söyleyebileceğini ifade ederken Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik'te Avşar'dan projenin meydanında bir konser vermesini istedi. 

Gayrimenkul dünyasında ayrıcalıklı bir yeri olan ve daha önceki projelerinde de tanıdık yüzleri konuk eden Sinpaş Grup, bu kez yoluna Hülya Avşar ile devam etti. Sinpaş Yapı'nın geliştirdiği Marina Ankara'nın tanıtım toplantısında soruları cevaplayan Avşar, üç anlaşması olduğunu ve diğer reklemlarda jingle söyleyebileceğini deklare etti. 

“Gayrimenkul iyi kazandırıyor”

Gayrimenkul sektörünün reklamlarından kazandığı paranın diğer sektörlerden iyi olduğunu ve öyle olması gerektiğini söyleyen Avşar, “İlk kez gayrimenkul sektöründe reklam aldım. Burası daha kazançlı olma yolunda ilerliyor. Her iş, ücret olarak bir öncekini geçmeli” dedi.

Kızı Zehra'nın reklam filminde rol almasına açıklık getiren Avşar, “Zehra bu konuda hiçbir şey sormadı. Bende üzerime düşeni yaptım “diye konuştu. Avşar, ısrarlı sorular üzerine “Siz bana buradan bir daire aldıracaksınız” diyerek sözlerini noktaladı.

Hüseyin Belibağlı-Fatih Işık/Emlaktasondakika.com

 

Marina Ankara Hülya Avşar Sinpaş Yapı Marina Ankara Sinpaş Yapı Hülya Avşar