Derya Yılmaz Öztürk

Hanımlar konut alırken nelere dikkat eder?

Sektörden Haberler 31.03.2015 12:08

Vaditepe Gölevleri Satış ve Pazarlama Müdürü Derya Yılmaz Öztürk, hanımların ev alarken dikkat ettikleri noktaları sıraladı

Vaditepe Gölevleri Satış ve Pazarlama Müdürü Derya Yılmaz Öztürk, hanımların inşaatın her kademesinde olmalarını istiyor.

Vaditepe Gölevleri Satış ve Pazarlama Müdürü Derya Yılmaz Öztürk'e göre satın alınan evin toplu ulaşım araçlarına yakınlığı, evin genişliği, mutfağı ve ıslak zeminleri ve en çok dikkat ettikleri noktalar. Yılların deneyimine sahip olan Öztürk, ince bilgiler vererek, “Hanımların hayatını kolaylaştırmak için ihtiyaçları olan her şeyin ulaşılabilir olması çok önemli. Metro, market, çarşı, pazar ve günlük doğal ihtiyaçlar yürüme mesafesinde olmalı. Birde hanımlar donatılara, kendileri için dinlenme alanlarına ve çocuk parklarına dikkat ediyorlar” diye konuşuyor.

Evin içindeki detaylara da değinen Öztürk, “Kuracakları düzeni gözetiyor ve son noktayı koyuyorlar. Ağırlıklı olarak ilk istekleri geniş bir mutfak ve balkon oluyor. Çay - kahve içmek, dinlenmek ve sohbet etmek için mutlaka balkon istiyorlar. Balkonlu daireler öncelikleri oluyor. Örneğin bizim projemizde 1+1 haricinde tüm mutfakları kapalı planladık” diyerek sözlerini noktaladı.

İletişim Bilgileri

0850 205 45 65 
www.vaditepegolevleri.com

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com