Arap gayrimenkul yatırımcı

Gayrimenkulün kalbi 24 Nisan’da İstanbul’da atıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 26.03.2015
Türkiye’nin yükselen emlak ve gayrimenkul değeri, dünyanın her yerinden milyarlarca dolarlık yatırımı Türkiye’ye getiriyor.
Daleel Group ve JNR Fuarcılık'ın birlikte düzenleyeceği 9. Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi, 24-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Hilton Convention Center'de gerçekleşecek. Özellikle Körfez Ülkeleri olarak bilinen Katar, Kuveyt, Bahreyn, Abu Dhabi, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan ve Dubai'ye ek olarak Azerbaycan, Fas, Mısır, Kazakistan, İran ve Irak'tan gelecek seçkin yatırımcılar ülkemize konuk olacaklar. 

Emlaktasondakika.com'un sponsor olduğu fuar kapsamında 'nde Türkiye, Arap Coğrafyası ve dünyadaki gayrimenkul sektörüne genel bakış fırsatları ve sektörün geleceği tartışılacak. 

Zirve, CNN Türk'den Cem Seymen'in modaratürlüğünde gerçekleşecek. Zirve kapsamında “Türkiye Gayrimenkul Sektörü”ne katkıları ve yatırımlarından dolayı katılacak sürpriz konuşmacı ve yatırımcılara teşekkür plaketi takdim edilecek.

Daleel Group ve JNR Fuarcılık'ın birlikte düzenleyeceği fuarda gayrimenkul sektörünün temsilcilerini ve alıcıları bir araya gelecek. Ekonomik fayda sağlamayı misyon edinen fuarları ile firmaları hedeflerine ulaştırmak için 8 yıldır düzenlenen fuara son yıllarda özellikle Körfez Bölgesi'nden yoğun talep oluyor. 

Sektörden fuara kimler katılabilir?

Gayrimenkul Konut Projeleri, Yazlık Evler, Devremülkler, Termal Tesisler, Ofisler, Plazalar, Akıllı Binalar, Gayrimenlkul Arsa ve Projeleri, Villa Konutları, Ahşap ve Prefabrik Konut Projeleri, Mühendislik Hizmeti Veren Firmalar, Depreme Dayanıklı Özel Konutlar, Finans Şirketleri ve Yatırımcılar, Bankalar, Emlak Pazarlama Kuruluşları.

Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi Katılım Ücreti 350TL + KDV'dir.

JNR Exhibitions Congress & Event
Tel. 0090 0212 219 94 95
Fax.0090 0212 219 89 73 
Web .http://www.realestatefairturkey.org     

Türkiye gayrimenkul zirvesi Daleel Group JNR Fuarcılık 9. Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi