Marina Ankara / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Marina Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Eymir Panorama

Eymir Panorama’da ödemeler çok pratik!

Sektörden Haberler Emine Pile 20.04.2016
Sinpaş Yapı tarafından Ankara’da hayata geçirilen Eymir Panorama, 1+1’den 7,5+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor.
Sinpaş Yapı, Eymir Gölü'ne en yakın yaşam projesi Eymir Panorama ile göl manzarası sunacak. Çankaya Altınoran'da hayata geçirilen proje toplam 912 daire ve ticari ünitelerden meydana geliyor. Marina Ankara projesinin Eymir Gölü'ne bakan kısmı Eymir Panorama'da daire fiyatları 281 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1, 3 ve 7,5+1 konut tipinin yer aldığı Eymir Panorama sosyal donatı alanları ile birçok ayrıcalıklar sunacak. Marina Caddesi, Marina Meydanı, Aşıklar Köprüsü, Deniz Feneri, Su Sediri gibi yaşam alanları bulunan projede boş vakitlerinizi aileniz ve sevdikleriniz ile en güzel şekilde geçireceksiniz. 

Panoramik ödeme sistemi ile uygun ödeme fırsatı sunan Eymir Panorama'da tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. Panoramik Ödeme Planı'na göre peşinat vermeden, 40 ay boyunca 1 ay ödeyip 1 ay ödemeden hatta yarısını da 18 ay sonra ödeme avantajıyla büyük kolaylık sağlanıyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Eymir Panorama sinpaş yapı ankara çankaya emlak çankaya konut