Eymir Panorama

Eymir Gölü’ne misafir değil komşu olun

Sektörden Haberler 30.04.2016 10:15

Sinpaş Yapı’nın yeni projesi Eymir Panorama, Çankaya Oran’da yükselmeye devam ediyor.

Eymir Gölü'ne en yakın proje olan Eymir Panorama, yelken ve kayak keyfinin de dâhil olduğu sosyal donatılarıyla Ankara'ya ilkleri taşıyor.

Yıllardır Ankaralıların en keyifli hafta sonu programlarından biridir Eymir Gölü'ne gitmek. Ankara'nın yanı başında bulunan bu doğa harikası, modern yaşamın getirdiği koşuşturmalardan yorulan Ankaralılara keyifle gezebilecekleri, nefes alabilecekleri ve huzur bulacakları alanlar sunar. Her mevsim doğal güzellikleri ile insanı büyüleyen göl, özellikle kış aylarında başkente kartpostalları aratmayan muhteşem manzaralarla eşlik eder. 13 kilometre uzunluğundaki göl çevresinde barındırdığı bitki örtüsü ve 160 farklı kuş türüyle de Ankaralıları her daim keşfe davet eder Eymir Gölü.

GÖL YAMACINDA YAŞAM

Sadece tatil zamanlarında veya özel günlerde Eymir'i hatırlayıp gidebilen Ankaralılar için, kentsel dönüşümle birlikte gelişen Oran bölgesi ile artık Eymir Gölü'nün o muhteşem manzarasına karşı yaşamak Eymir Panorama ile hayal olmaktan çıkıyor. Oran'da yükselmeye devam eden Türkiye'nin en iddialı karma yaşam projelerinden Marina Ankara'nın Eymir Gölü'ne bakan cephesinde yükselen Eymir Panorama, konumu bakımından Ankaralılara Eymir Gölü'nün yamacında yaşama ayrıcalığı sunuyor.

PROJEYE YOĞUN İLGİ

Ankaralıların en keyifli hafta sonu programlarından biri olan Eymir Gölü, modern yaşamın getirdiği koşuşturmalardan yorulan Ankaralılara keyifle gezebilecekleri, nefes alabilecekleri ve huzur bulacakları alanlar sunuyor. Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, "Havaların ısınmasıyla soluğu Eymir Gölü'nde alan Ankaralılar, göle en yakın proje konumundaki Eymir Panorama'ya oldukça ilgi gösteriyor. Bu ilgiden bizde oldukça memnunuz" diye konuştu.

EYMİR'E NAZIR YAŞAM

Her mevsim güzelliğiyle büyüleyen, 13 km göl çevresindeki ağaçlık alanıyla başkente oksijen sağlayan Eymir Gölü ile Eymir Panoramalılar sadece 5 dakikada kendilerini doğaya bırakıp oksijene doyabilecek. Eymir Gölü'nün kendine has doğal yapısıyla barındırdığı tüm güzellikler, özellikle kış aylarında Eymir Panoramalılar için her gün görsel bir şölen sunacak.

TÜKETİCİLERE KOLAY EV SAHİBİ OLMA ŞANSI SAĞLANIYOR

Son dönem tüketicilerin şikâyetçi olduğu yüksek faiz oranları konut sahibi olmak isteyenleri oldukça zorlarken, Sinpaş'ın 42 yıllık güvencesiyle sunduğu fırsatlar, konut sahibi olmak isteyenleri ve yatırımcıları mutlu edeceğe benziyor. Sinpaş banka ve faizleriyle uğraşmak yerine Panoramik Ödeme planıyla hayalinizdeki eve kavuşma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında tamamı peşin ödemelerde % 15 indirim imkânı veren ve Marina Ankara'nın içinde yer alan Eymir Panorama, 31 Mayıs'a kadar geçerli olacak Panoramik Ödeme Planı ile peşinat vermeden, 40 ay boyunca 1 ay ödeyip 1 ay ödemeden hatta yarısını da 18 ay sonra ödeme avantajıyla faizsiz rahat rahat ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

365 GÜN KAYAK KEYFİ

Kışın kayak yapmak için en yakın bölge olan Elmadağ'a çıkmak, yazın yelken keyfi için deniz kıyısına gitmek zorunda kalan Ankaralılar, artık evlerinden çıkarak ister kayak ister yelkenli keyfini yaşayabilecek. Teleferik ile inilen Snowland'de kayak yapma keyfi de, Eymir Panorama'lıların yaşam heyecanına heyecan katacak. Türkiye'deki 365 gün kayak yapılabilecek tek şehir içi kayak merkezi olması ve bir konut projesinde yer alması bakımından ilk olma özelliği taşıyor. Atlama pisti, slalom alanı, tüp ve rampalar ile de kar sporlarının tüm heyecanının yansıtılmaya çalışıldığı merkezde eğitim alanlarıyla birlikte bir de buz pateni pisti bulunuyor. Ayrıca tesisin içinde yer alan teleferikle ulaşım ve pistin yanı başına kurulan telesiyej de bir konut projesinde daha önce görmediğimiz özellikler.

SPOR OLANAKLARI İLE ÇEVRİLİ

Sporun her halini yaşatmak için tesis içersinde bulunan ExtremeLand'de Ankaralılar metrelerce yükseklikteki yüksek ip parkurunda macera, spor ve heyecana doyacak, Türkiye'nin en büyük salıncağında sallanabilecek ve Türkiye'nin ilk ve tek şeffaf tırmanma duvarında rakipleriyle karşılıklı yarışabilecek. 120 bin metrekarelik bir alanda, bünyesinde Tenis Kulübü, 4 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları ve Sports International ile sporla iç içe bir hayat sunan projede yelkenden küreğe, snowboard'dan kayağa, tenisten buz patenine, koşudan bisiklete ve çeşitli konseptlerdeki çocuk oyun alanlarına kadar birçok spor olanağını bulmak mümkün olacak.