Ntown / Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat firmasının Ntown projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
NLOGO görseli

Esenyurt’a markalı konutlar Özyurtlar ile geldi

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 23.02.2015
Esenyurt’ta yaşanan imar sorunlarından başarı ile çıkan Özyurtlar İnşaat, müşterinin yanında yer almanın faydasını görüyor.
Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nun misafirlerini gezdirirken gösterdiği ve gururlandığı binaların mimarı olan Özyurtlar İnşaat, bölgenin değerini yükseltmeye devam ediyor. Çeyrek yüzyıla yaklaşan inşaatçılık birikimi ile hareket eden Özyurtlar, imar sorunlarından etkilenen projesi NTowers'ı bitirerek teslim etmenin mutluluğunu yaşıyor.

Esenyurt ile özdeşleştiler

Çalışmalar hakkında bilgi aktaran Özyurtlar İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ebru Özyurt, Esenyurt'un kendileri ile özdeşleştiğini dile getirdi. Teslim ettiği 39 bin konutu bir o kadar aile olarak gördüklerini belirten Özyurt, özellikle NTowers'taki sorunlarda hızlı hareket ederek müşteriyi bilgilendirdiklerini söyledi. Bu davranışın kendilerine ilk etapta para kaybettirdiğine işaret eden Özyurt, “Bir kere 300 daire iptal edildi. Umutla evlerini bekleyen insanların hepsini arayarak tek tek görüştük. İçinde bulundukları durum ile empati yaptık. İsteyene başka daire, isteyene de faiziyle paralarını teklif ettik. Bu davranışımız bize olan tüketici güveni katmerlendirdi. Ondan sonra NLogo'da bir ayda 500 daire sattık” dedi.

Yaşanan olayların arkada kaldığını, artık yeni projelere bakılması gerektiğini söyleyen Özyurt, “Firmamız Esenyurt'un ismini kurtardı. Aksi takdirde burası projelerin yarım kaldığı bir ilçe olarak anılacaktı. Bu imaj herkese zarar verecek ve yeni işlerin önünü kesecekti. Bu açıdan bakıldığında ne kadar isabetli davrandığımızı bir daha anlıyorum” şeklinde konuştu.

 

Esenyurt Özyurtlar İnşaat Özyurtlar İnşaat NLogo Ebru Özyurt Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu