ERA Gayrimenkul

ERA Gayrimenkul Türkiye ofis sayısını 45'e çıkardı

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 07.11.2016
Gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, son 3 ayda 12 ofis açılışı yaptı.
Girişimcilere az sermaye ile kendi işini kurma fırsatı veren ERA Gayrimenkul Türkiye, ağustos ayından beri 12 yeni 12 yeni franchise'ı bünyesine kattı ve ofis sayısını 45'e yükseltti.

ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul, Türkiye'deki büyüme stratejisine birbiri ardına açtığı ofislerle devam ediyor. Türkiye ekonomisine ve potansiyeline güvenin bir göstergesi olarak yatırımlarını hız kesmeden sürdüren ERA, Ağustos ayından bu yana Erzurum ve Mersin dahil olmak üzere Türkiye'de 12 franchise'ı daha bünyesine kattı.

Türkiye'de ekonominin lokomotifi görülen gayrimenkul sektörünün nitelikli gelişimi için yatırımlarına devam eden ERA Gayrimenkul Türkiye, girişimci adaylarının az sermaye ile kendi işlerinin sahibi olabilmesi için fırsat sunuyor. 

Komşu ülkelerde ve Türkiye'de yaşanan ekonomik ve siyasi tüm gelişmelere rağmen herkesin işine dört elle sarılması gerektiğine dikkat çeken ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, ERA olarak yatırımlarına ara vermeden artan bir ivmeye devam ettiklerini söyledi. 

Baygan, “Ekonomiye olan güvenimizle yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu doğrultuda girişimci adaylarına da bol kazançlı bir iş sahibi olmaları konusunda yol gösteriyoruz. Ağustos ayından beri 12 ofisin daha ERA Ailesi'ne katıldığını görmek sevindirici. Yıl sonuna kadar hedeflerimizi büyüterek çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. 

ERA Gayrimenkul Türkiye'nin 3 ay gibi kısa bir sürede yüksek katılım görmesinin, sektörde ERA'ya karşı duyulan güvene bağlı olduğunu ifade eden Baygan,  kalıcı olmak için en önemli etkenin güvenilir olmak ve kendinden emin adımlar atmak olduğunu söyledi. 

ERA Gayrimenkul ERA Gayrimenkul Türkiye