Demir İnşaat Erbil Real Estate & Investment Fair’de Demir Romance ve Ayışığı Vadi’yi tanıtacak!

Demir İnşaat Erbil Real Estate & Investment Fair’de Demir Romance ve Ayışığı Vadi’yi tanıtacak!

Sektörden Haberler 30.06.2013 08:18

Demir İnşaat, Irak’ın tek ihtisas fuar organizasyonu olan “Erbil Real Estate & Investment Fair”de İstanbul Beylikdüzü bölgesindeki son projeleri Ayışığı Vadi Evleri ve Demir Romance’ı yatırımcılara tanıtacak

Demir İnşaat, Irak'ın tek ihtisas fuar organizasyonu olan “Erbil Real Estate & Investment Fair”de İstanbul Beylikdüzü bölgesindeki son projeleri Ayışığı Vadi Evleri ve Demir Romance'ı yatırımcılara tanıtacak.

Demir İnşaat Irak'ın Erbil şehrinde düzenlenen ve bu yıl 27-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen uluslararası “Erbil Real Estate & Investment Fair”de en yeni projeleri ile yer alıyor.  İstanbul'un gözde emlak yatırım bölgesi Beylikdüzü'nde yer alan son projeleri Ayışığı Vadi Evleri ve Demir Romance ile fuarda yer alan Demir İnşaat, ��stanbul'da emlak yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara bilgi verecek.

2011'de başladığı ve Nisan 2013'te tamamlanan Ayışığı Vadi Evleri projesinde anahtar teslim konut sahibi olma imkanı sunan Demir İnşaat, 165.000 TL'den başlayan fiyatları ve 1+1'den 4+1'e uzanan farklı ihtiyaçlara yönelik daire çözümleri ile cazip bir yatırım fırsatı vaat ediyor. Toplam 15.000 metrekare alan kurulu olan projensin yüzde 70'i ise yeşil alandan oluşuyor.

Yapımına bu yıl başlanan ve anahtar tesliminin Kasım 2015'te yapılması planlanan Demir Romance projesi ise Beylikdüzü'nün en merkezi yerinde 35.000 metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. Projede, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Demir Romance'in en önemli özelliği, konutların “Akıllı Ev” sistemi ile donatılacak olması. Bu sistem ile konut sahipleri; akıllı işletim sistemine sahip telefon ve tablet bilgisayarlarından evdeki lamba, ocak, fırın, perde, kapı, ısıtma-soğutma sistemlerinin kontrolünü yapabilecekleri gibi otoparktaki araçlarını, parkta, havuzda oynayan çocuklarını takip etme olanağına da sahip olacaklar. Demir Romance projesi; açık ve kapalı spor alanları, zengin donatılara sahip sosyal birimleri ve ticari üniteleri ile de dikkat çekiyor. Projede, 5.141 metrekarelik alan sosyal kulüp için ayrıldı. 20.000 metrekarelik yeşil alan ise Demir Romance'i benzerlerinden ayırıyor.