Bulvar Rezidans / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar Rezidans projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bulvar Rezidans

Bulvar Rezidans Başakşehir’de lüksün yeni adresi olacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 11.02.2015
İstanbul’un gelişim aksına ismini veren Başakşehir, Bulvar İstanbul Rezidans ile yaşam standardını daha ileriye taşıyor.
Özülke İnşaat ve Emlak Konut GYO'nun Başakşehir'de geliştirdiği Bulvar İstanbul Projesi yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Projeye yeni eklenen Bulvar Rezidans, 14 Şubat'ta ön satışa çıkıyor.

Başakşehir bölgesinin lüks konut projesi Bulvar İstanbul'un yeni etabı Bulvar Rezidans cazip fiyatları ve ödeme planıyla 14 Şubat 2015 Cumartesi günü saat 08.00'de ön satışa çıkıyor. Hayatı kolaylaştıran ilk rezidans projesi Bulvar Rezidans'tan ev sahibi olmak isteyenler, sadece hafta sonuna özel gerçekleştirilecek ön satışta özel fiyat avantajları ve banka kredisi ödemelerinde bir yıl öteleme fırsatlarından yararlanabilecek. 

Toplam 37 kattan ve 165 daireden oluşan Başakşehir'in ilk rezidans projesi Bulvar Rezidans'ta, her ihtiyaca yönelik 3+1, 4+1 daireler ile 5+1, 6+1 7+1 dubleks daire tipleri bulunuyor. 

Modern çizgileri ile dikkat çekiyor

Bulvar İstanbul'un sahip olduğu modern çizgilerini ayırt edici tarafı olarak gösteren Bulvar İstanbul'un İcra Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, projenin insanı önemseyen tarafına vurgu yaptı. İnşaat paylarından feragat ederek geniş kullanımlı bir tasarımı önemsediklerini söyleyen Aydoğan, “Ferah bir yapıya sahip, maliyetlerin artmasına rağmen daha rahat bir yerleşim benimsendi. Kaliteli malzeme kullanıldı. Koridor ve daire girişleri geniş tutuldu. Sosyal alanları daha özenli oldu” dedi.

Gelişim aksındaki bölge çok hızlı gelişecek

Başakşehir'in bir kaç yıl içinde Ataşehir'i geride bırakacağını söyleyen Aydoğan, “Potansiyel çok yüksek ve siyasi irade şehri açmak istiyor. Ormanı olmayan, alt yapısı kolayca gelebilecek, ulaşımın sağlanabileceği tek bölge burası. Devletin desteği ile burası çok daha kolay büyüyecek. İnsanların akışı hızlı olacak. Bölgede birçok yatırım var. İnsanlar bölgelerdeki gelişmeleri görüp hissedince daha hızlı algılıyorlar.  Alt yapıyı vatandaş getiremez, devlet getirir ve getiriyor da. Dolayısıyla hızlı kalkınır. Planlar netleştiğinde özel sektöründe ilgisi katlanarak devam eder” dedi.

Bulvar Rezidans Bulvar Rezidans Başakşehir Başakşehir Bulvar İstanbul Rezidans satılık