Buçuklu daire kullanımı

Buçuklu daireler nasıl kullanılır?

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 27.12.2014
Müşterinin ilgi göstermesiyle konut projelerindeki buçuklu dairelerin nasıl kullanacağını sizin için araştırdık.
Konut projelerindeki 'buçuklu' daireler oldukça ilgi görüyor. Her ne kadar bazılarımız 1,5+1 yada 2,5+1 evlere bir anlam veremese de, bunun meraklısı da bir başka oluyor tabi. İşte buçuklu dairelerin kullanım şekilleri...

Fazla eşyaları rahatlıkla koyabileceğiniz bu buçuk odalar; kiler, çamaşır odası, kitaplık, giyinme odası, saklama alanları hatta çalışma odası olarak bile kullanılabiliyor. Bu biraz da sizin dekorasyon yeteneğinize bağlı.  

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=sayfiye'>sayfiye</a> buçuklu daire

Buçuklu daireler büyük ilgi görüyor

Rönesans Konut'un İstanbul Kartal'da inşa ettiği Sayfiye projesinde de buçuklu konutların oldukça ilgi gördüğü açıklandı. “Buçuklu daire seçenekleri” çocuklu ailelerin ve gençlerin eşyalarını rahatlıkla koyabilecekleri alanlar sunuyor. 

Sayfiye'de 1,5+1 ve 2,5+1 konut alternatifleri ön plana çıkıyor. Teslimlerin 2015 Aralık'ta yapılması planlanan site, TEM - E5 bağlantı yolu, E5 ve Kartal metro istasyonuna yakın konumda bulunuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=r%c3%b6nesans+konut'>rönesans konut</a> <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=sayfiye'>sayfiye</a> 

Dairelerde balkon yada teras!

Hem orman hem de deniz manzaralı konutların da yer aldığı projede, 10 metrekareye ulaşan büyüklükte balkonlar ile 20 metrekareden başlayıp 70 metrekareye kadar uzanan teraslar mevcut.

Rönesans Sayfiye İletişim Bilgileri
Web: http://ronesanssayfiye.com/
Telefon: 444 76 75

Buçuklu daireler sayfiye rönesans konut