Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ertuğrul Yavuz Pala Avrupark

Bahçekent yeni bir bölge, keşfedilmeyi bekliyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.04.2015
Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, Avrupark’ın yeni bir bölgede alt yapısı ile birlikte geliştirildiğini söyledi.
Avrupark+Bah%c3%a7ekent'>Avrupark Bahçekent'ten ev alanları parlak bir geleceğin beklediğini söyleyen Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, “Projemizin yer aldığı Bahçekent, Emlak Konut GYO tarafından geliştirildi. Sağlık, eğitim, alışveriş ve spor alanlarıyla kendi kendine yeten bir uydu kent olarak planlandı. Kanal İstanbul'a, üçüncü havalimanına, 29 Ekim'de açılması planlanan üçüncü boğaz köprüsü Yavuz Sultan Selim'e ve bağlantı yollarına çok yakın bir konumda yer alan Bahçekent, önümüzdeki dönemde 20 bin konuta ev sahipliği yapacak” dedi.

Avrupark+Bah%c3%a7ekent'>Avrupark Bahçekent'in sakinlerine hem bu yeni kentin imkanlarını hem de kendi içindeki zengin sosyal olanakları sunacağını belirten Pala, “Projemiz, insan odaklı tasarımıyla sakinlerine konforlu bir yaşamın kapılarını açarken, daha yapım aşamasındayken de kazandırmaya başlayacak. Avrupark+Bah%c3%a7ekent'>Avrupark Bahçekent, alt yapısıyla, planlamasıyla, konumuyla, İstanbul'un geleceğinin yıldızı olacak.  Proje ilk satışa çıktığında ev alanlar inşaat bittiğinde yaklaşık yüzde 80 kazanmış olacak” diye konuştu.  

Konutta balon yok

Avrupark+Bah%c3%a7ekent'>Avrupark Bahçekent'in yapımına önümüzdeki ay başlayacaklarını söyleyen Ertuğurul Yavuz Pala, “Yaklaşık 500 milyon liralık yatırımla hayata geçecek olan projemiz Mayıs 2018'de tamamlanacak” açıklamasında bulundu.  Projenin talep toplama döneminde yoğun ilgi gördüğünü belirten Pala, “1.394 konuta yaklaşık 5 bin 500 talep aldık. Aslına bakarsanız bu kadar ilgi bizi de şaşırttı. Demek ki doğru yerde doğru proje yapınca talep alıyorsunuz. Bu da Türkiye'de konut balonu olmadığının en güzel ispatı” şeklinde konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Avrupark Bahçekent Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala Avrupark