Park Life / Cihan İnşaat

Cihan İnşaat firmasının Park Life projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent satış ofisi

Avrupark Bahçekent’e yoğun ilgi!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 13.04.2015
Cihan İnşaat’ın yaklaşık 500 milyon liralık yatırımla hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent satışta yoğun ilgi gördü.
Emlak Konut GYO'nun yeni yerleşim bölgesi olarak planladığı alanların başında gelen Başakşehir Hoşdere'de geliştirilen Avrupark Bahçekent, satışa çıktığı ilk gün olağanüstü bir ilgi gördü. En düşük fiyatlkığ konutların 163 bin liralık  etiket taşıdğı proje, huzurlu bir hayat ve kazançlı bir yatırım vaat ediyor.

Emlak Konut GYO güvencesinde Cihan İnşaat ve Konut Yapı'nın yaklaşık 500 milyon liralık yatırımla hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent projesi 11 Nisan Cumartesi günü satışa sunulduktan sonra yoğun bir ilgi gördü. Proje, her kesimden yatırımcı ve oturumcu insanların dikkatini çekti.

Piknik havasında başlayan Avrupark Bahçekent'in satışlarında, ön talep için kayıt yaptıranlar satış danışmanlarından proje hakkında bilgi aldı. Daha sonra gerekli işlemleri gerçekleştiren alıcılar, konutlarının ilk sözleşmeleri ile evlerine döndüler.

Göl kenarında ama İstanbul'a bir adım mesafede 

İstanbul'un Avrupa yakasına kurulan Yenişehir'in tam kalbinde, Bahçekent'te inşa edilen proje, dev Şehir Parkı'nın hemen yanında yer alıyor. Bahçekent'in olanaklarını da birleştirerek sakinlerine konforlu bir yaşamın yanı sıra yüksek prim potansiyeli sunan Avrupark Bahçekent, 1.394 konuttan oluşuyor.

Mustafa Denizli reklam yüzü oldu

Kariyerinde çektiği reklam filmlerinin yedincisi olan Avrupark Bahçekent'i çok beğendiğini dile getiren Mustafa Denizli, Avrupark'ın çok iyi bir proje olduğunu ifade etti. Kendine yöneltilen sorulara esprili yanıtlar veren Denizli, inşaat sektöründen anlamamasına rağmen projenin çok iyi olduğunun ilk bakışta anlaşıldığını kaydetti.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Avrupark Bahçekent Avrupark Bahçekent satış Cihan İnşaat