Körfezkent 4 / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Körfezkent 4 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bengi Hışır

Bengi Hışır: Avrupark Bahçekent değişen ihtiyaçları karşılayacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.04.2015
Emlak Konut GYO güvencesinde Cihan İnşaat ve Konut Yapı’nın gerçekleştirdiği Avrupark Bahçekent, yaklaşık 500 milyon liralık yatırımla yükselecek.
Emlak Konut güvencesiyle Cihan İnşaat tarafından Bahçeşehir'e 5 dakikalık mesafede 79 bin metrekarelik arsada şekillenen Avrupark Bahçekent'te 1394 konut ve 86 ticari ünite yer alacak. Avrupark Bahçekent'in 11 Nisan Cumartesi günü satışa sunulacağını açıklayan Cihan İnşaat İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, “Proje sakinlerine konforlu bir yaşam sunacak. İstanbul'un Avrupa yakasına kurulan Yenişehir'in tam kalbinde, Bahçekent'te inşa ediliyor. Proje 170 bin metrekarelik dev Şehir Parkı'nın hemen yanında yer alıyor” dedi.

Bahçekent'in olanaklarını da birleştirerek sakinlerine konforlu bir yaşamın yanı sıra yüksek prim potansiyeli sunan Avrupark Bahçekent'in ince bir işçilik ve geleceğin mimarisiyle inşa edileceğine dikkat çeken Hışır, “Evlerin her metrekaresini birinci sınıf malzemelerle tasarladık.  1+1'den 4+1'e kadar dört farklı daire seçeneğinden ve 2 kattan 26 kata kadar farklı yükseklikte bloklardan oluşan projemiz değişen ihtiyaçlara uygun bir mimari anlayışa sahip. Toplamda blokların sayısı 21 olacak” dedi. 

Binalar birbirinin manzarasını gölgelemeyecek

Projenin kurgusunu ferah yaşam alanları olarak planladıklarını söyleyen Hışır, “Projedeki 21 blok 2 kattan 26 kata farklı şerefiye alternatifleri sunuyor. Fakat blokların hiç birisi bir diğerinin manzarasını kesmiyor. Ya göl manzarasına ya da peysaj düzenlemesi yapılan vadi manzarasını göreceksiniz” diye konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasodakika.com

Emlak Konut GYO Cihan İnşaat Konut Yapı Avrupark Bahçekent