Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ertuğrul Yavuz Pala Avrupark

Avrupark Bahçekent, yerli kullanıcılar için geliştirildi

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.04.2015
İstanbul’un Dev Şehir Parkı’na komşu olması ile öne çıkan Avrupark Bahçekent, yerli yatırımcılar ve kullanıcılar için geliştirildi.
Başakşehir'e bağlı Bahçekent'te 79 bin metrekarelik arsa üzerinde 1394 konut ve 86 ticari ünite olarak geliştirilen Avrupark+Bah%c3%a7ekent'>Avrupark Bahçekent, yerli tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanarak geliştirildi. Bu tür projede yabancı yatırımcıyı tercih etmediklerini belirten Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, “Yabancılara daha önce pek çok proje geliştirdik. Kimin, hangi bölgede ne istediğini çok iyi biliyoruz. Ege'deki yabancıların konut kullanım tercihi ile Karadeniz, İstanbul veya bir başka bölge birbirinden çok farklıdır” dedi.

Avrupark+Bah%c3%a7ekent'>Avrupark Bahçekent yerli yatırımcıya hitap ediyor

Avrupark+Bah%c3%a7ekent'>Avrupark Bahçekent'in yerli yatırımcılar için geliştirildiğine dikkat çeken Pala, “Burada ikamet etmesini istediğimiz kesim, kendi vatandaşlarımız. Her gelir grubuna hitap eden, sağlıklı ve huzurlu yaşamı tercih edenlerin öncelikli adresi olacak. Fiyatlarımızı ona göre belirledik. İddialı ve kazandıran bir politika benimsedik. Üç yıl sonra konutlarımızı teslim etimizde tam dolulukla hayatın başlamasını istiyoruz. Zaten devam eden 5 yıllık süreçte de sitenin her türlü ihtiyacında biz orada olacağız” diye konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Avrupark Bahçekent İstanbul Şehir Parkı Avrupark