<

Park Life / Cihan İnşaat

Cihan İnşaat firmasının Park Life projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent herkese kazandıracak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 13.04.2015
İstanbul’un Avrupa yakasına kurulan Yenişehir’in tam kalbinde yer alan Bahçekent’te yeni bir yaşam alanı inşa ediliyor.
Bahçekent'te Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğinde Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Avrupark Bahçekent'te satışlar başladı. 21 blokta 1.394 konuttan oluşan projede her kesime hitap eden 1+1'den 4+1'e farklı tip ve büyüklüklerde daireler bulunuyor. Özellikle Başakşehir'de ikamet edenlerin yakından takip ettikleri projede yer alan 64 metrekare kullanım alanına sahip olan 1+1 dairelerin fiyatı 163 bin liradan başlıyor.

İnşaat sektöründe köklü bir geçmişleri olan ve Emlak Konut GYO ile Avrupark Bahçekent'i geliştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, “Projede yer alan 1+1 daireler 64 ila 73 metrekare, 2+1 daireler 100 ila 120 metrekare, 3+1 daireler 145 ila 160 metrekare ve 4+1 dairelerse 174 ila 185 metrekare büyüklüğünde olacak” dedi. 

“Herkesin kazanmasını istiyoruz”

Alıcılara ilk fiyat avantajından yararlanmalarını tavsiye eden Pala, “Burası birkaç yıl sonra son derece parlak bir bölge olacak. Yatırımcılarımıza kazandırmak için son derece uygun fiyatlardan satışa başladık. Dip fiyatlardan çıkıyoruz. Bugün bizden konut alanlar proje tamamlandığında en az yüzde 80 kazanç sağlamış olacak. İlk fiyat avantajından yararlanmak ve alırken kazanmak isteyen herkesi lansman kampanyamızdan yararlanmaya bekliyoruz” dedi. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

 

Avrupark Bahçekent İstanbul Avrupa yakası Bahçekent Cihan İnşaat