Blue Lake Küçükçekmece / Metal Yapı Konut - Karmen Yapı

Metal Yapı Konut - Karmen Yapı firmasının Blue Lake Küçükçekmece projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Akın Karali

Akın Karali, Cityscape'te canlı yayınımıza katıldı

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 06.09.2016
Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape 2016 Fuarı'nda canlı yayınımıza katıldı
Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, Dubai Cityscape 2016 Fuarı'nda Haber Müdür Yardımcımız Uğurcan Tokay'ın sorularını yanıtladı. Metal Yapı Konut son günlerde İstanbul Tower 205 ve Blue Lake Küçükçekmece projeleriyle gündemde.

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Fuarı'nda canlı yayınımıza katıldı ve bazı açıklamalarda bulundu.

Karali, "Bu sene çok önemli bir yıl, ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin ardından Türk firmalarının burada olması, tekrar ülkemizi tanıtmak bizim en büyük amacımız. Biz bu sene buraya güven tazelemeye gelmiş olduk bir yandan da. Dubai'ye tekrar burada olduğumuzu bir sorun olmadığını, buraya gelerek göstermiş olduk" diyerek başladığı konuşmasına söyle devam etti;

“İlk saatler olmasına rağmen 3 tane satışımız var, şuan için her şey yolunda. Dubai'den de ilgi var fakat Suudi Arabistan'dan daha yoğun bir ilgi gördük. Katılan bütün firmalara satışlarında başarılar diliyorum, her şeyin güzel olacağına inanıyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Akın Karali cityscape 2016 dubai cityscape