<

Vadişehir / Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı,

Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir Yüksel Akgül

Akgül: Vadişehir etap etap devam edecek

Sektörden Haberler Emine Pile 04.11.2015
Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, emlaktasondakika.com'un canlı yayın konuğu oldu.
Emlaktasondakika.com'un canlı yayın konuğu olan Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, Emlak Fuarı 2015 ve gayrimenkul sektörü hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

Vadişehir projesi hakkında da önemli bilgiler aktaran Akgül, yeni döneme ait öngörülerini paylaştı

Seçim sonrasındaki havayı değerlendiren Akgül, “Yüzler gülüyor moraller düzgün. Hava bile pozitif yönde değişti. Vadişehir olarak buradayız ama sektörü gözlemliyorum aynı zamanda. Çok şükür 1 Kasım seçimlerinden böyle bir sonuç çıktı. Bu sonuç her sektöre birebir yansıyacaktır. Özel sektör olarak yatırımların bir kıymeti yok. 7 Haizran'dan sonra sektör bir duraksama yaşadı. Faizlerin ve dövizin artması yatırımcının moralini bozdu. Ama şimdi her şey değişiyor” diye konuştu.

‘FUARDAKİ İLGİDEN ÇOK MEMNUNUZ'

Fuarın yerli ve yabancı yatırımcıyı bir araya getirdiğini söyleyen Akgül, “ İlgiyi memnuniyetle gözlüyorum. Çok umutluyum fuardan” dedi.  “31 Ekim'le 1 Kasım arasında dağlar kadar fark var” diyen Akgül, “Seçim sonuçları belli olur olmaz rezervasyon yapan müşterilerimiz karttan çekim yapılmasını istedi. Siyasi istikrara ihtiyacımız vardı. Bu ülke layık olduğu istikrarı yakaladı” diye konuştu.

KONUT FİYATLARI ARTACAK

Gayrimenkul fiyatlarında yükseliş beklentisinde olduklarını kaydeden Akgül, “Biz Vadişehir'in ismini Başakşehir ve Vadişehir'in paralel anılması için koyduk. Etap etap Vadişehir devam edecek. Bu ülkenin kalkınması, bu milletin hak ettiği yere gelmesi için çaba sarf edeceğiz” dedi.

Yüksel Akgül Vadişehir