Seba Office Boulevard / Seba İnşaat - Index Grup

Seba İnşaat - Index Grup firmasının Seba Office Boulevard projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Seba Office Boulevard

Seba Office Boulevard ofis yaşamını yeniden şekillendiriyor

Ofis Zeynep Karabağ 27.05.2015
Seba İnşaat, Cendere Vadisi'nde bölgenin ilk ofis sitesi Seba Office Boulevard ile ofis mimarisine yeni bir soluk getiriyor.
Alışılmış dikey plaza konseptinin aksine, yatay biçimde tasarlanmış ödüllü proje, kampüs yerleşkesi şeklinde 5 bloktan oluşuyor. 

Seba Office Boulevard, Maslak ve Levent ile el ele konumu ve 13 bin metrekare yeşil alan içindeki sosyal kullanımlı avlusu ile ofis yaşamına daire fikirleri yeniden inşa ediyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Seba+Office+Boulevard'>Seba Office Boulevard</a>

188 ofis biriminden meydana gelen Seba Office Boulevard'da teslimler Mayıs 2017'de başlayacak. Arsa alanı 24 bin 651 metrekare olarak belirlendi. 

Seba Office Boulevard projesinde 13 dükkan da hizmet verecek. 3 restaurantın bulunduğu ofis sitesinde binalar, 1, 5, 6 ve 12 kat olacak şekilde tasarlandı. Ofislerin alanları 116 metrekare ile 1086 metrekare, dükkanların alanları 60 metrekare ile 100 metrekare, restaurantların alanları ise 242 metrekare ile 424 metrekare arasında değişiyor. 

Seba Office Boulevard'ın mimari tasarımı Koray Yavuzer imzasını taşıyor.

Seba Office Boulevard