Protokol Ankara / İzzettin Yörük Gayrimenkul A.Ş.

İzzettin Yörük Gayrimenkul A.Ş. firmasının Protokol Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ender inşaat Protokol Ankara

Protokol Ankara'da kiralamalar başladı!

Ofis Zeynep Karabağ 12.02.2015
Ender İnşaat tarafından Ankara Çukurambar’da hayata geçirilen Protokol Ankara'nın ofis ve mağazalarında kiralamalar başladı.
Şehrin yeni prestij simgesi olarak konumlanan Protokol Ankara'nın ofisleri, metrekaresi 25 TL'den başlayan fiyatlarla kiracı buluyor.

Ankara'nın en yeni ofis projesi Protokol Ankara, dev şirketlerin ofislerini taşıdığı bir iş merkezi olarak konumlanıyor. Cadde mağazalarının hızla dolduğu şu günlerde ofislerde de kiralamalar başladı. 

Metrekaresi 25 TL'den başlayan fiyatlarla kiracı bulan ofisler, şehrin prestij ikonu haline gelen Protokol Ankara'nın tüm ayrıcalıklarına da sahip oluyor.

protokol ankara

132 bağımsız bölümden oluşan projede; çok amaçlı salonlar, yüksek araç kapasiteli kapalı otopark, %100 enerji ihtiyacını karşılayan jeneratörler ve blok içi ulaşımı aksatmamak için tasarlanan yüksek hızlı, aynı anda 100 kişi kapasiteli 5 adet asansör ile konfor sağlanıyor.

Ender İnşaat tarafından hayata geçirilen proje, ulaşım açısından şehrin en avantajlı noktası olan Çukurambar'da, Çetin Emeç Bulvarı ile Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nin kesiştiği noktada yer alıyor.

Ankara-Konya Yolu'na 100 metre mesafede bulunan proje, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, AK Parti Genel Merkezi, ODTÜ, Ankara Ticaret Odası,  Armada AVM, Next Level AVM, Taurus AVM, AŞTİ gibi birçok kamu kurum ve kuruluşunun bulunduğu bölgenin merkezinde konumlanıyor.

Protokol Ankara standartların dışında!

Estetik mimarisiyle dikkat çeken Protokol Ankara, 34.000 m² inşaat alanına sahip 28 katlı ofis kulesi ile 24.000 m² inşaat alanına sahip mağazalar bloğu olmak üzere toplam 58.000 m²'den oluşuyor.

Sıradan plaza konseptinin dışında bir çok ayrıcalık sunan Protokol Ankara'da, plazada çalışan insanların hasret kaldığı açılır pencerelere de imkan sağlanıyor. Tam klimatize edilen projede tüm ofisler manzaraya bakıyor.

24 saat kapalı devre güvenlik kamera sistemi, iki farklı VIP giriş çıkış kapısı, yüksek araç kapasiteli otoparkı ile bölgeye yeni bir soluk katıyor.

protokol ankara

Protokol Ankara'da kiralamaya sunulan ofislerin büyüklükleri ise net 65 metrekare ile 650 metrekare arasında değişiyor.

CADDE MAĞAZALARIYLA BÖLGENİN YENİ CAZİBE MERKEZİNİ OLUŞTURUYOR

Birçok ünlü markanın yer aldığı Çukurambar'da konumlanan Protokol Ankara'nın cadde mağazaları da bölgeye büyük değer kazandırıyor. Amade Düğün Salonu, Huqqa, Kuki, Duble Döner gibi köklü markalar projede yerlerini aldı.

Bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan mağazalar; gıdadan tekstile farklı alanlarda markaları barındırıyor. Mağazalar teras ve bahçe alanlarıyla bölgenin en prestijli konumunu yakalıyor.

Mağazaların bulunduğu yatay blok, kendi içinde özel asansörü ve kapalı otoparkıyla, ofis kulesine bağlı kalmadan kullanım kolaylığı sağlıyor.

Birçok markanın şimdiden yerini aldığı Protokol Ankara'da geç kalmayın! Siz de ister ofislerde, ister mağazalarda hemen yerinizi alın.

Protokol Ankara Ender İnşaat çukurambar ofisleri