Ofis Karat Bakırköy

Ofis Karat Bakırköy ön satışa çıktı!

Ofis 01.04.2017 15:48

Bakırköy Doğum Evi'nin yerinde yükselen Ofis Karat Bakırköy satışa sunuldu.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Başyapı, Güney Gayrimenkul ve Elit Vizyon ortaklığıyla hayata geçirilen Ofis Karat, modern yüzü, ticari gücü ve deniz manzarasıyla; İstanbul'un gözde semtlerinden biri olan Bakırköy'de inşa ediliyor. 

İş ve sosyal hayattaki tüm ihtiyaçları bir arada bulunduran Ofis Karat Bakırköy'de ön satışlar başladı. Yüksek standartlarda planlanmış tasarımıyla modern çözümler sunan Ofis Karat Bakırköy, 6 katlı tek bloktan oluşuyor. Projede alanları 70 metrekare ile 425 metrekare arasında değişen 72 adet ofis yer alıyor. 

Zemin katta ise her türlü gereksinime cevap verecek değişik sektörler için 18 adet 20 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen dükkanlar mevcut. Size ve işinize özel farklı çözümler sunan Ofis Karat Bakırköy önemli ulaşım arterlerine de çok yakın bir konumda bulunuyor. 

Ofis Karat Bakırköy'de fiyatlar 940 bin TL'den başlıyor

Ofis Karat Bakırköy'de ofis fiyatları 940 bin TL ile 7 milyon 600 bin TL arasında değişiyor. Ofis sahibi olmak isteyenler için 60 ay sıfır faizli ödeme imkanı sunuluyor. Ofis bedelinin yüzde 20'si peşin ödeniyor. Yüzde 10'luk kısım 1 yıl içinde bir veya daha fazla taksit halinde veriliyor. Ardından kalan yüzde 70'lik kısım için 60 aya kadar sıfır faiz uygulanıyor.