Dumankaya Vizyon Bulvar, Kartal'ın yeni çekim merkezi oldu! Seçkin firmaların yeni tercihi!

Dumankaya Vizyon Bulvar, Kartal'ın yeni çekim merkezi oldu! Seçkin firmaların yeni tercihi!

Ofis 29.12.2012 12:15

Dumankaya İnşaat’ın Kartal kentsel dönüşüm bölgesi içerisinde yer alan ve dünyanın en büyük Adliye Sarayına yürüme mesafesinde hayata geçirdiği Dumankaya Vizyon'un ofis ve ticari alan ünitesi Vizyon Bulvar son kiralamalar ile bölgenin yeni çekim merkezi oldu

 

Adliye Sarayı ile komşu olması ve bölgede yer alan organize sanayi bölgelerine yakınlığı ile bölgenin yeni cazibe merkezi haline gelen Dumankaya Vizyon Bulvar Kartal'ın ticari üniteleri uluslararası firmaların yanı sıra seçkin firmalar tarafından da tercih edildi.
 
Yakın geleceğin yatırım merkezi olması gözüyle bakılan Kartal'ın kalbinde yer alan projede U.N. RO-RO İşletmeleri'nden sonra ABB Elektrik, Söylemez Hukuk, Ergaz, ZET Teknoloji, Alemdar Gayrimenkul, Migros, Piatto Restaurant ve VİA Mali Müşavirlik de yerlerini aldılar. Dumankaya Satış Ofisi'nin de ticari alanda hizmet vermeye başladığı proje, farklı markalarla ile birlikte bölgeye yeni bir soluk kazandırdı. 
 
Kartal'ın en ayrıcalıklı lokasyonlarından birinde yer alan ve E-5 karayolunun deniz tarafında yükselen Vizyon Bulvar, ulaşım açısından da ticari alan müşterilerine pek çok alternatifi bir arada sunuyor. Projenin hemen önünden geçen Kadıköy-Kartal Metro hattı, Kartal ve Pendik deniz otobüsü ile vapur iskeleleri ve Sabiha Gökçen Havalimanı Vizyon Bulvar'a ulaşılabilirliği daha kolay bir hale getiriyor. 
 
Toplamda 16 bin metrekarelik bir alana sahip Vizyon Bulvar'da her ihtiyaca ve gereksinime göre doğru ölçeklerde tasarlanan ofis ve ticari alanlar 50 – 5 bin 500 metrekare arasında değişiyor.  A tipi ofis gereksinimlerine göre tasarlanan Vizyon Bulvar; lostra salonundan kuru temizlemeye, 7/24 güvenlik hizmetlerinden otopark-vale hizmetlerine ve profesyonel bina yönetimine, ofislere servis yapan restoranlardan cafelere kadar pek çok farklı hizmeti bir arada sunuyor.
 
Dumankaya Vizyon Bulvar İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 0216 511 58 00