istmarina projesindeki ofis bloğu ve altındaki dükkanlar

Dap Yapı, İstmarina Ofis’i satışa açıyor!

Ofis Uğurcan Tokay 04.09.2015
Kartal'da yer alan İstmarina projesinin ofislerinde metrekare satış fiyatları 6 bin 800 liradan başlıyor.
Dap Yapı tarafından İstanbul Kartal'da Emlak Konut GYO  arsası üzerine inşa edilen İstmarina'da ofisler satışa çıkıyor. Yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği projede ofis alanı 100 birimden meydana gelmekte.

2014-2015 Yapı Geliştirme kategorisinde dünyanın en iyi projesi seçilen İstmarina'da ticari ofislerin büyüklüğü 40 metrekareden başlayıp 75 metrekareye kadar yükseliyor. Metrekare fiyatlarının 6 bin 800 liradan başladığı İstmarina Ofis'le ilgili olarak Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz önemli açıklamalarda bulundu.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=istmarina+ofis'>istmarina ofis</a> bloğundaki birimlerin genel görünümü

İstmarina Ofis, ferah çalışma alanlarıyla ön plana çıkıyor...

Mega projelerin yanı başında

“Kartal, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı, 3. Köprü,  Çanakkale ile İzmit Körfez Geçiş Köprüleri ve İstanbul – Ankara Yüksek Hızlı Tren hattınıntam ortasında yer alıyor. Bu doğrultuda bölgede gayrimenkul sektörü için altın bir çember oluşuyor. Doğusunda Anadolu Yakası'nın sanayi ve üretim merkezi, batısında sürekli gelişen bir hayatın olduğu Kartal'dan günde 1 milyon kişi geçiş yapıyor. Türkiye sanayisinin yüzde 35'ini barındıran İzmit-Kocaeli hattından da bu bölgeye ticari anlamda olumlu yansımalar oluyor.Kartal'ın, İstanbul'un parlayan yıldızı olmasında büyük yatırımların etkisi var.Önünde mega yat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen, özel okulu, hastanesi, deniz manzaralı çarşısı, restoranları ve oteliyle donanmış küçük bir şehir geliştiriyoruz”

Helikopter pisti var

“Rezidans, konut ve ofis alanlarını bu şehrin merkezine yerleştirdik. İstMarina Ofis'de lokasyonuyla, havaalanı, deniz otobüsü, metro, hızlı tren, helikopter pisti, deniz taksi ve deniz uçağıyla mükemmel bir ulaşım kolaylığı sunuyor. Kartal'a da dokunan tüm bu büyük yatırımlar sadece ulaşım kolaylığı olmaktan çıkıp önemli bir yatırım fırsatına dönüşüyor”

Yatırımın merkezi Kartal

“İstanbul'un şu anda yatırım değeri en yüksek bölgesi kuşkusuz Kartal. Kartal'ı ve çevresini bu denli değerli kılan etkenler var. Her şeyden önce bölgenin yanı başında Sabiha Gökçen Havalimanı var. Bu sayede dünyaya erişim çok kolay. Türkiye'nin büyük şirketlerinin yönetim yerleri Kartal ve çevresinde. İş dünyasının yanında, markalı konut projelerinin merkezi de Kartal oldu. İnsanlar Kartal'dan sadece yatırım yapmak için değil, ailesiyle birlikte yaşamak için de ev ve ofis satın alıyorlar.  Bugüne kadar yapılan ve planlanan yatırımlarla beraber Kartal'da fiyatlar katlanarak artıyor. Kartal ve bu bölgede gayrimenkul alımı, rekor prim oranıyla kazançlı yatırıma dönüşüyor. Bölgedeki gelişmelere baktığımızda Kartal'ın ve çevresinin hem bugününün, hem de yakın geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz”

Kentsel dönüşüm Kartal'ı uçuracak

“Sahil şeridinde yapılan düzenlemeler, bölgenin değerini artırıyor. Anadolu yakasında birinci derece merkez oluşturma vizyonuyla geliştirilen Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi'yle İstanbul için, uluslararası ilgi odağı bir iş ve yaşam merkezi oluşturuluyor. Bu merkez Metro, Marmaray ve deniz ulaşımı ile İstanbul'un tüm alanlarına, Sabiha Gökçen Havalimanı ile yurtiçi ve yurtdışına bağlanıyor. Kartal, parkları, otelleri, restoranları, kültürel alanları, yat limanı ve marinasıyla adeta bir metropole dönüşüyor. İstMarinaOfis, eşsiz lokasyonu ve sunduğu fırsatlarla tüm bu oluşumların odağında yer alıyor. İstMarina Ofis tüm fonksiyonların bir arada yer aldığı yeni iş ve yaşam merkezi olacak”

istmarina ofis istmarina ofis fiyatları