Balance Güneşli / Balance Gayrimenkul

Balance Gayrimenkul firmasının Balance Güneşli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
balance güneşli projesindeki cafe ve restoranlar

Çikolatadan betona bir Balance Güneşli hikayesi

Ofis Uğurcan Tokay 26.08.2015
Şölen Çikolata'nın yapımcı firması olduğu Balance Güneşli'nin yüzde 42'si, inşaatın ise yüzde 70'i tamamlandı.
Şölen Çikolata'nın yatırımcısı olduğu Balance Güneşli projesinin relansmanı bügün Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çoban'ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Basın messnuplarının yoğun bir katılım gösterdiği toplantıda projenin yüzde 42'sinin satıldığı açıklandı.

Satışı Servotel yürütüyor

Önünde 10 bin metrekarelik park alanının bulunacağı Balance Güneşli'de 40 metrekareden başlayıp 1700 metrekareye kadar yükselen birimler yer almakta. Satış danışmanlığını Servotel'in üstlendiği projenin 14'üncü katında sosyal tesis bulunacak.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=balance+g%c3%bcne%c5%9fli'>balance güneşli</a> yönetim kurulu başkanı ismail çoban

İsmail Çoban, gayrimenkule geçiş hikayesini anlatırken...

Yeni köprü ve havalimanına kolay ulaşım

3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yollarına yakınlığıyla büyük bir avantaja sahip olan Balance Güneşli'nin ofis bölümünde 5 kat, Şölen Çikolata'nın merkez ofisi için ayrıldı. Bugün itibariyle satın alanların yüzde 90'lık bölümünün ofisleri kullanacağı belirtilirken, projenin altında çok sayıda restoran ve kafe bulunacağı açıklandı.

Dükkanları Portekizliler kiralayacak

İçine kapanık bir tasarım olmaması için proje üzerinde çok çalıştıklarını ifade eden proje mimari Selçuk Avcı, burada yürüyenlerin İstiklal Caddesi'nde yürüyormuş hissiyatına kapılacağını söyledi. Yaşam Sokağı verilen cadde üzerindeki dükkanların kiralaması ise Portekiz menşeili Sierra Reval tarafından gerçekleştirilecek.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=balance+g%c3%bcne%c5%9fli'>balance güneşli</a> projesinin yetkilileri

Soldan sağa: Avcı Mimarlık Kurucusu ve Balance Güneşli mimarı Selçuk Avcı, Servotel Corporation İcra Kurulu Üyesi Melda Bayraktaroğlu ve Balance Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çoban

Beton kalitesi dikkat çekiyor

Yabancı yatırımcıların ilgi gösterdiği Balance Güneşli'de 42 bin metreküpü C50, 28 bin metreküpü ise C40 olmak üzere 70 bin metreküplük beton kullanılıyor. Toplamda 12 bin ton demirden inşa edilecek olan yatırım içerisinde 11 bin metrekarelik peyzaj alanının yanı sıra, 6 bin 150 ağaç ve 550 metrekarelik çim alanı yer alacak.

Basın Ekspres'te 380 bin liradan satışta

2016 yılının Mart ayında teslimleri başlayacak olan projede metrekare rakamları 5 bin 737 lira ile 7 bin 283 lira arasında değişirken ofis fiyatları 380 bin liradan başlangıç gösteriyor. Kat bahçelerine özel önem gösterilen Balance Güneşli'de banka kredisi ve şirket bünyesinde sıfır faizle yatırım olanağı sunuluyor.

Irak'taki çimento fabrikasına IŞİD el koydu

Balance Güneşli'den önce Irak'ta Sincan Çimento Fabrikası'na yüzde 30'luk yatırım yaptıklarını ancak IŞİD'in fabrikaya el koyduğunu söyleyen İsmail Çoban, yatırım bedelinin yarısını Irak Merkezi Hükümet'ten tahsil edeceklerini söyledi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

balance güneşli balance güneşli son durum