Çengelköy Park Evleri / Demirland İnşaat - William Turner Construction

Demirland İnşaat - William Turner Construction firmasının Çengelköy Park Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Çengelköy Park Evleri dükkanları

Çengelköy'deki dükkanlar ön talep aşamasında!

Ofis Zeynep Karabağ 27.12.2014
Çengelköy Park Evleri'nin Çarşı'sındaki 11 adet ticari birim için ön talep alınıyor.
Geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun şekilde tasarlanan Çengelköy Park Evleri'nin Çarşı'sı satışa sunulacak. 216 bağımsız birim ve 11 adet dükkandan meydana gelen projenin Çarşı kısmı için ön talep toplanıyor. 

Çarşı'da neler olacak?

Konut satış süreci hızla ilerleyen Çengelköy Park Evleri'nin Çarşı bölümü 2 bin metrekare olarak belirlendi. Bu çarşıda restoran, cafe, pastane, eczane, müzik ve kitap dükkanı, kuaför, kuru temizleme, seyahat acentesi olarak hizmet verecek.

2016 yılının Ocak ayında hizmete girmesi düşünülen Çengelköy Park Çarşı'nın konut sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermesi planlanıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=%c3%a7engelk%c3%b6y+park+d%c3%bckkanlar%c4%b1'>çengelköy park dükkanları</a>

Çengelköy Park Evleri sosyal tesisleri

Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri, 65 bin metrekarelik arazi üzerine kuruluyor. Proje villa, konak ve rezidanstan oluşuyor. 

250 milyon dolarlık yatırımla inşa edilen sitenin sosyal alanları arasında; çocuk kulübü, Türk hamamı, kapalı ve açık yüzme havuzları, şok duşlar ile sauna sıralanıyor.

Çengelköy Park Evleri İletişim Bilgileri;

Web: http://www.cengelkoypark.com/tr-TR/
Telefon: 444 2 866

Çengelköy Park Evleri selimoğlu group demirland inşaatt çengelköy park dükkanları satılık dükkan çengelköy