yeniköy konakları

Yeniköy Konakları İstanbul, yatırımcısına yüksek kazanç getirecek

Konut Projeleri 05.10.2018 17:11

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yeni Yapı tarafından hayata geçirilen Yeniköy Konakları İstanbul projesi yatırımcısına yüksek kazanç sağlayacak.

Eyüpsultan-Alibeyköy Hasdal Kavşağı ile anayolların kesişim noktasında yükselen proje konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor. Aileler için geliştirilen geniş ve ferah dairelerden meydana gelen proje az katlı yapısıyla ve estetik mimarisiyle bölgenin tarihi dokusuna uygun olarak projelendiriliyor. 

Konut alıcı tarafından yoğun talep gören projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Ulaşım açısından son derece avantajlı bir konumda yer alan proje, Hasdal ve TEM Otoyolu'nun yanı başında, Eyüpsultan ile Göktürk'ün kesişim noktasında yükseliyor. 

Yeniköy Konakları İstanbul'dan; inşa çalışmalarının devam ettiği Mahmutbey-Mecidiyeköy Metro hattı ile Alibeyköy-Eminönü tramvay hattının tamamlanmasıyla şehrin birçok noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek.
Yaklaşık 35 dönümlük arsa üzerinde inşa edilen projede daire büyüklükleri 87 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Projede teslimlerin ise Mart 2020'de başlaması bekleniyor.