Tual Bahçekent / Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik firmasının Tual Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Tual Bahçekent

Yeni İstanbul’un yeni projesi: Tual Bahçekent

Konut Projeleri Emine Pile 14.05.2016
İstanbul’un yeni yüzü ve yaşam merkezi haline gelen Bahçekent bölgesi yeni bir projeye daha ev sahipliği yapacak.
Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle Dağ Mühendislik uzmanlığını buluşturan Tual Bahçekent, satışa sunuldu. Bölgenin merakla beklenen projesi 13 Mayıs 2016 günü basın karşısına çıktı. Toplam 1.739 konuttan meydana gelen ve 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan proje daha ön talep sürecinde 1.500 adet ön talep aldı. 

Modern şehircilik anlayışı ile tasarlanan bir bölgede hayata geçirilen Tual Bahçekent'te 1.739 konutun yanı sıra 187 ticari ünite de bulunuyor. 190 dönüm arazi üzerinde inşa edilen proje  geniş ve ferah daireleriyle bölgenin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Her bloktan Hayat Parkı manzarasına hakim olacak şekilde planlanan Tual Bahçekent, gürültü kirliliğinden uzak huzur dolu bir yaşama davet ediyor.

Kanal İstanbul projesine ve üçüncü havalimanına yakınlığı, üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasındaki konumuyla kolay bir ulaşım sağlayan Tual Bahçekent fiyatlarıyla da büyük ilgi görüyor. En düşük metrekare birim fiyatının 2 bin 700 TL'den başlangıç gösterdiği dev projede yüzde 3 peşinatla, 40 aya varan vade imkanı sunuluyor.

Tual Bahçekent Emlak Konut TOKİ Modern şehircilik anlayışı