Yalı Ataköy / Özyazıcı İnşaat - TOKİ - Karadeniz Örme

Özyazıcı İnşaat - TOKİ - Karadeniz Örme firmasının Yalı Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yalı Ataköy

Yalı Ataköy’ün iş yerleri satışa çıktı

Konut Projeleri Emine Pile 16.04.2016
Özyazıcı İnşaat'ın TOKİ arsa ihalesinde satın aldığı Ataköy sahil şeridindeki arazisi üzerine kurulan Yalı Ataköy’deki iş yerleri satışa çıktı.
İstanbul Bakırköy'de denize sıfır konumuyla her katta eşsiz bir manzara sunan Yalı Ataköy projesinde zemin kat iş yerleri alıcılarını bekliyor. 564 ada, 186 parselde yer alan Yalı Ataköy'ün C blok zemin kat toplam 7 iş yeri açık artırma usulü ile satışa sunulacak. 

Tahmini bedelleri 3 milyon 849 bin 120 lira ile 13 milyon 814 bin 64 lira arasında değişiklik gösteren iş yerlerinin büyüklükleri ise 192 metrekare ile 646 metrekare arasında değişiyor.

Lokasyon olarak değerli bir noktada yükselen Yalı Ataköy projesi Bakırköy'deki Galleria AVM'ye Atatürk Havalimanı'na ve Ataköy Marina'ya yakın konumda bulunuyor. Açık artırma usulü ile gerçekleştirilecek olan satışlar 30 Nisan 2016 günü saat 14.00'te Yalı Ataköy Bakırköy İstanbul adresinde gerçekleştirilecek. 

Detaylar için tıklayınız!

Yalı Ataköy özyazıcı inşaat ataköy sahil bakırköy emlak bakırköy konut bakırköy gayrimenkul