venara-bagcilar-onur-market

Venara Bağcılar projesi görücüye çıkıyor!

Konut Projeleri 15.05.2017 10:23

Onur Market, Bağcılar'da 422 konuttan meydana gelecek Venara Bağcılar projesinin basına tanıtacak.

Özen Grup'un kurucusu olduğu Onur Market Bağcılar Venara'da 422 konut yapacak. Perakendedeki başarısına inşaatı da ekleyen zincirin kurucusu olan Özen Grup şirketlerinden İnaş Yapı 2014'te İlkar İnşaat iş ortaklığıyla Çorlu'da 248 konutlu Venara'yı geliştirdi. Bu alanda marka olmak isteyen Onur Market, İstanbul Bağcılar'da 422 konutluk yeni bir projeye başlıyor.

Onur Market'in Bağcılardaki yeni projesi VENARA BAĞCILAR projesinin basın lansmanı ve temel atma töreni 24 Mayıs 2017'de saat 12.00'da gerçekleşecek. Özen Grup Yönetimi ve Onur Market İcra Kurulu Başkanı Cemal Özen'in ev sahipliğinde basın lansmanını gerçekleştirileceğimiz VENARA BAĞCILAR'da  ön satışlar başlıyor. 9500 metrekarelik alanda hayata geçirilecek olan Venara Bağcılar bölgenin yıldızı olacak.

Bağcılar'ın merkezinde sağlıklı, mutlu ve heyecanlı bir yaşam için tüm şehri özellikleriyle cezbederek Metro yakınında konumlanan “Şehrin Kalbinde, Standartların Çok Ötesinde”  mottosuyla bulunduğu bölgeye değer katacak VENARA BAĞCILAR projesinin tüm detaylarının açıklanacağı basın lansmanı ve temel atma töreni 24 Mayıs 2017 günü gerçekleştirilecek.