Varyap Yalıkavak / Varyap

Varyap firmasının Varyap Yalıkavak projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
varyap

Varyap, 2 milyar liralık 4 yeni proje inşa edecek!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 25.08.2017
Varyap, İstanbul, İzmir ve Bodrum'da iki adet olmak üzere 2 milyar lira büyüklüğe sahip 4 proje inşa edecek.
Gayrimenkul sektörünün lokomotif firmalarından Varyap, Hyatt Centric ile Yalıkavak projesinde işbirliğine gitti. Bu kapsamda Hyatt Centric Yalıkavak Bodrum projesi, Access Turizm ve Otel firması tarafından yönetilecek.

2 milyar liralık 4 yeni proje geliyor

Toplantı esnasında anlaşmayla ilgilş önemli detaylar aktaran Varyap CEO'su Erdinç Varlıbaş, firmanın diğer yatırımlarını da anlattı. Önümüzdeki dönemde Bodrum'da iki konut projesi inşa edeceklerini dile getiren Varlıbaş, bunların yanı sıra İstanbul Kurtköy'de 750 konut, İzmir'de ise 350 konutluk proje üreteceklerini ifade etti. Varyap'ın önümüzdeki dönemde İstanbul, İzmir ve Bodrum'da iki adet olmak üzere inşa edeceği dört projenin toplam büyüklüğü ise 2 milyar lira.

Atina'yı sevdi, 250 milyon euro yatıracak

Yunanistan'ın Atina kentinde Hyatt ile otel ihalesinde en iyi teklifi verdiklerini açıklayan Erdinç Varlıbaş, bu projenin dışında yine Atina'da 200 konutluk proje üreteceklerini dile getirdi. Varyap, Atina'daki projeleri için 250 milyon dolarlık yatırım büyüklüğü ön görüyor.

Varyap Yalıkavak fiyatları iki katına çıkacak

Varyap Yalıkavak projesinin inşaatında yüzde 40 seviyesine gelindiğini ve 14 satışın gerçekleştiğini dile getiren Varlıbaş, Hyatt ile 25 yıllık sözleşme yaptıklarını ve bu kapsamda önemli projeler üretmeyi hedeflediklerini açıkladı. Varyap Yalıkavak projesinde dairelerin fiyatları 400 bin euro ile 1 milyon 200 bin euro arasında değişiyor. Her 6 ayda bir fiyat artışıyla birlikte 24 ay sonunda projede fiyatların iki katına çıkması öngörülüyor.

Aksaray'da cezaevi yapacak

Aksaray'da 434 bin metrekare büyüklüğe sahip cezaevi inşa edeceklerini ve kamu ihalelerinde yer almaya devam edeceklerini söyleyen Varlıbaş, İstanbul ve İzmir'deki konut projelerinin ise toplam 300 bin metrekare inşaat büyüklüğüne sahip olacağını belirtti. Varyap'ın devam eden Yalıkavak projesinde dairelerin fiyatları 400 bin euro ile 1 milyon 200 bin euro arasında değişiyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

varyap projeleri varyap kurtköy projesi varyap izmir projesi varyap atina varyap aksaray cezaevi