Validebağ Konakları
Haberler / Konut Projeleri / Validebağ Konakları ön satışa çıktı!

Validebağ Konakları ön satışa çıktı!

Konut Projeleri 18.02.2017 08:19

DAP Yapı, Anadolu yakasında yer alan tarihi Validebağ Korusu'na komşu Validebağ Konakları projesini ön satışa açtı.

Validebağ Konakları'nda yüzde 5 peşin 240 ay vadeyle satışa sunuluyor. 

DAP Yapı, Eylül 2015'te ihalesini kazandığı; Osmanlı padişahlarının anne ve kız kardeşlerine tahsis ettiği İstanbul'un Anadolu yakasının en tarihi ve değerli yeşil alanlarından Validebağ Korusu'nun karşısında yer alan büyük arsada geliştireceği projede ön talep topluyor. Avrasya Tüneli ve Boğaziçi Köprüsü'ne direkt bağlantısıyla eşsiz bir lokasyona sahip arsada yer alan proje, yüzde 5 peşin 240 ay vadeyle satışa sunuluyor. 

KONAK MİMARİSİYLE 

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projeye ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Validebağ'da yeşille ve doğayla bütünleşen konak mimarisinin en güzel örneğini sergileyeceğiz. İstanbul'un göbeğinde, Osmanlı Dönemi'nden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak isteyenler için tüm olanaklarımızı seferber ettik. Emlak Konut GYO, bankalar ve Dap Yapı olarak biz, sadece bir defaya mahsus özel koşullar oluşturduk" dedi. 

9 BİN TL'DEN BAŞLIYOR 

Projeye yoğun bir talep olduğunu ifade eden Ziya Yılmaz, şunları söyledi: "Ön talep sürecinde satışa çıkacağımız rakamı da yarı yarıya düşürdük. Normalde 18-25 bin TL'lerde satılması gereken bir projeye 9 bin TL'den başlayan fiyatlarla ön talep topluyoruz." 

Asırlık ağaçlarla çevrili 

Asırlık ağaçlarla çevrili proje 5 katlı, 11 bloktan oluşacak. 368 lüks konut ve dükkanın yer alacağı projede 1+0'dan 6+1'e kadar daire seçenekleri bulunacak. 650 metrekareye kadar büyüklükte, lüks 3 dairelerin yer alacağı Validebağ Konakları'na, yüzde 5 peşinat ve 240 ay vadeyle sahip olma imkanı veriliyor.