Vadiyaka Başakşehir / Fuzul Yapı

Fuzul Yapı firmasının Vadiyaka Başakşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
vadiyaka başakşehir

Vadiyaka Başakşehir yüksek prim vaadiyle satışta!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 13.01.2016
Olimpa Park'taki dükkanları yüzde 300 prim yapan Fuzul, Vadiyaka Cadde Dükkanları'nda da aynı senaryoyu hedefliyor.
Fuzul Yapı, Vadiyaka Başakşehir projesindeki Cadde Dükkanları'nı satışa açtı. Eskidji tarafından müzayede yöntemiyle satılacak olan dükkanların muhammen bedeli 199 bin liradan başlıyor. Market alanı 1430 metrekare olarak belirlenirken diğer birimlerin büyüklükleri 78 metrekare ile 306 metrekare arasında değişiyor. Dükkanların açık artırma ihalesi 24 Ocak 2016 Pazar günü saat 14.00'te yapılacak.

Başakşehir değerleniyor

Bölge hakkında önemli açıklamalarda bulunan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal “Başakşehir'e 120 milyar dolarlık kamu yatırımı yapılıyor ve yapılacak. Burada nüfusun 1 milyona ulaşmasını bekliyoruz. 2000 yılında konutların metrekaresi 500 liraydı. Bugün 4 bin 500 lira ile 6 bin lira arasında değişiyor. Şehir hastanesi, yeni havalimanı ve köprü bölgeye büyük değer katacak” diye konuştu.

4 milyarlık yatırımın startını verdi

Fuzul olarak Başakşehir'i merkez üssü olarak belirlediklerini dile getiren Eyüp Akbal “Biz Başakşehir'de 4 milyar liralık yatırım yapacağız. Bunun ilk adımını geçtiğimiz günlerde 1 milyar 42 milyon lira teklifle kazandığımız ihaleyle atmış oldu. 200 bin metrekare büyüklüğe sahip olacak proje konut ve ticari alanlardan meydana gelecek ve 2016 Eylül ayında lanse edilecek” ifadelerini kullandı.

Vadiyaka Cadde Dükkanları ucuza çıktı

Vadiyaka Başakşehir Cadde Mağazaları toplamda 50 birimden oluşmakta. Bölgenin ticari dokusuna farklı bir renk kazandıracak olan dükkanlarda metrekare birim fiyatı 2 bin 550 lira ile 8 bin lira arasında değişiyor.

Olimpa Park'ın dükkanları yüzde 300 prim yaptı

Yüzde 25, 40 ve 55 peşinatla satılacak dükkanlarda kalan bölümler taksitlendirilecek. Ayrıca Cadde Dükkanları'nda peşin ödemelere yüzde 10 indirim uygulanıyor. Fuzul Yapı, Kent Ariva'daki dükkanları metrekaresi 7-8 bin liradan satmıştı. Bugün rakamlar 20-22 bin lira seviyesinde seyrediyor. Olimpa Park projesinde ise 2014'te satışa sunulan dükkanların metrekaresi 10 bin lira seviyesindeydi. Bugün fiyatlar 30 bin liraların üzerine çıktı.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

vadiyaka başakşehir cadde dükkanları vadiyaka cadde dükkanları satış