Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap / iptaş

iptaş firmasının Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vaditepe Bahçeşehir’de 2. Etap Konutları

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap kurası çekiliyor

Konut Projeleri Emine Pile 29.12.2015
KİPTAŞ tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap Konutları’nın kurası 30 Aralık Çarşamba günü çekiliyor.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Konut Projesi kapsamında inşa edilen dev proje Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap Konutları'nın kura çekilişi yarın gerçekleştiriliyor. İkitelli Spor Kompleksi 4. Etap 1. Kısım – Başakşehir Devlet Hastanesi karşısı Başakşehir adresinde yapılacak olan kura çekilişinde 3+1 dairelerin kurası 10.00'da, 2+1 dairelerin kurası ise 13.00'te düzenlenecek. Her bir daire için belirlenen şerefiye bedelleri, kura çekimi sırasında hak sahiplerine bildirilecek. Noter huzurunda gerçekleştirilecek olan kura çekimine iştirak etmeyenlerin  kuraları Noter tarafından çekilecek ve sonuçlara itiraz edilemeyecek. Ayrıca kuraya katılanlar ve ismi çıkanlar kendilerine çıkan dairelerin yerlerini KİPTAŞ Tanıtım ve Pazarlama Müdürlüğü'nden öğrenebilecek. 

Kura çekimine gidenlerin mutlaka nüfus cüzdanı veya kimlik yerine geçecek belgeyi yanında bulundurmaları gerekmektedir. Vekaleten kura çekilecek ise bu konuyla ilgili noter tasdikli vekaletname ile kimliklerini yanlarında bulunduracaklardır.

 

 

Vaditepe Bahçeşehir’de 2. Etap Konutları Toplu Konut Projesi