Vadistanbul Park / Artaş İnşaat - İnvest İnşaat

Artaş İnşaat - İnvest İnşaat firmasının Vadistanbul Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
vadistanbul-sign-of-the-city-awards-2016

Vadistanbul, Sign of the City Awards 2016'da şov yaptı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 10.11.2016
Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen Sign of the City Awards 2016'da Vadistanbul, en iyi karma proje ödülünü aldı.
Türkiye'de gayrimenkul ve inşaat sektörünün önemli yapı taşları arasında yer alan Vadistanbul, Sign of the City Awards 2016'ya damga vurdu. Hürriyet Gazetesi'nin düzenlediği organizasyonda ''En iyi karma proje'' dalında büyük ödüle layık görülen Vadistanbul, geceye kalabalık bir ekiple katıldı.

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya ve Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar'ın da yer aldığı dev organizasyonda Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de katıldı.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=vadistanbul+sign+of+the+city+awards+2016'>vadistanbul sign of the city awards 2016</a>

Vadistanbul, Sign of the City Awards 2016'da ''En iyi karma proje'' ödülüne layık görüldü...

424 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen ve 1 milyon 350 bin metrekarelik büyüklüğüyle dikkat çeken Vadistanbul projesi konut, ofis, otel, AVM seçeneklerinden meydana geliyor. İçerisinde yer alan özellikleriyle öne çıkan Vadistanbul projesinin tüm bölümleri, yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

vadistanbul sign of the city awards 2016