Vadistanbul Bulvar / Artaş İnşaat - İnvest İnşaat

Artaş İnşaat - İnvest İnşaat firmasının Vadistanbul Bulvar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadistanbul Bulvar

Vadistanbul Bulvar'a dünya markaları geliyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 02.10.2015
Artaş İnşaat - Aydınlı Grup - İnvest İnşaat ortaklığında Ayazağa'da hayata geçirilen Vadistanbul'un Bulvar etabında dünya markaları bir araya gelecek.
İlk etabı Teras'ta 1.111 konuttan oluşan Vadistanbul'un 2. etabı olan Bulvar'da 108 bin metrekarelik bir alışveriş alanı, 5 yıldızlı bir otel ve 9 blokta 180 bin metrekarelik ofis alanları yer alıyor. 

Dünyanın işi Bulvar'da!

Vadistanbul Bulvar'ın alışveriş merkezinin dünya markalarının yeni gözdesi olması bekleniyor. Daha inşaat aşamasında köklü petrol şirketlerinden SOCAR'ın Türkiye merkezini Bulvar'a taşıyacağını duyurması, iş ve yaşam dünyasındaki diğer markalara da referans oldu. "Dünyanın işi" sloganıyla satışta olan Vadistanbul Bulvar, Türkiye'nin en büyük ofis kompleksi olarak da göze çarpıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Vadistanbul+Bulvar'>Vadistanbul Bulvar</a> Etabı
Vadistanbul Bulvar Etabı

24 saat yaşayan alışveriş caddesi!

Bulvar'ın 760 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi, "Nişantaşı kadar renkli, İstiklal Caddesi kadar enerjili, Bağdat Caddesi kadar hareketli" şeklinde tanımlanıyor. Bir çok ünlü markanın showroom ve mağazalarını açacağı alışveriş caddesi, binlerce kişinin yaşayacağı Vadistanbul'da 24 saat canlı kalacak. Sadabad Deresi'nin hemen yanına kurulacak yeme-içe alanlarıyla Vadistanbul Bulvar3ın yüzde 23'ü gıda bölümlerine ayrılacak.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Vadistanbul+Bulvar'>Vadistanbul Bulvar</a>'un alışveriş alanları
Vadistanbul Bulvar'ın alışveriş alanları

Vadistanbul, metroya havaray ile ulaşacak!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Emlaktasondakika.com'a verdiği bir röportajda Vadistanbul'un havaray projesi ve ulaşımı ile ilgili şu bilgileri vermişti; Biliyorsunuz Galatasaray Stadı'na olan metro ile Vadistanbul'u bir havaray ile bağlıyoruz ve bunu biz şirket olarak yapıyoruz. Ödemeleri ve tüm bedeli bizim tarafımızdan karşılanacak. Mekanik ve inşaat bölümleriyle birlikte 14 milyon Euro civarında bir harcama yapıyoruz."

Vadistanbul Bulvar Ofis kompleksi