Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
vadişehir iftar

Vadişehirliler iftarda buluştu

Konut Projeleri Emine Pile 23.06.2016
Başakşehir’in gözde projesi Vadişehir’den daire alan aileler Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül’ün verdiği iftarla bir araya geldi.
Yüksel Akgül, Vadişehir projesinden ev alan ailelere iftar daveti verdi. Başakşehir'in gözde projesi Vadişehir satış ofisi bahçesinde gerçekleşen iftara yaklaşık 550 aile katıldı. Öncesinde çeşitli etkinliklerin düzenlendiği iftar davetine katılan aileler yeni komşuları ile tanışmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadı.

Mistik bir ortamda iftarlarını açan daire sahipleri Vadişehirliler olarak birbirleriyle kaynaşma fırsatı bulurken, sıcak ortamı kendilerine sunan Yüksel Akgül'e teşekkür ettiler.

Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül'de bolluk ve bereketin paylaşıldığı bugünlerde iftar davetine katılan herkese şükranlarını sundu. 

Böyle bir organizasyon içerisinde yer aldıkları için mutlu olduklarını ifade eden Yüksel Akgül, “Rabbim nasip ederse gelecek sene iftarlarımızı inşallah evlerimizde açacağız” dedi.

Bu projeden hem ev aldıklarını hem de seçkin insanlarla komşu oldukları dile getiren aileler, aynı zamanda prim değeri yüksek bir projede yer almaktan mutlu olduklarını kaydettiler.

Vadişehir Yüksel Akgül Vadişehir iftar