Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir Başakşehir

Vadişehir'de satışlar başladı

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 03.04.2015
Geleceğin İstanbul’u kurgusunda önemli bir kilometre taşı olan Vadişehir, son derece uygun fiyatlarla satışa sunuldu.
Başakşehir'de özel ve nitelikli bir kesim için geliştirilen Vadişehir, nihayet yeni sahipleri ile buluştu. Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı'nın yatırımlarıyla hayat bulan projede metrekare birim fiyatları 2 bin 850 liradan başlıyor. Metro, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanan Vadişehir, 650 konut ve 60 ticari ünite ile bölgeye büyük değer kazandıracak. 

Başakşehir'in en değerli noktasında konumlanan Vadişehir, 50 bin metrekarelik alan üzerinde 550 milyon TL'lik yatırım değeri ile gerçekleştirilecek. Konut tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak şekillenen projede dairelerin kullanım kullanım alanları 127 ile 216 metrekare arasında değişiklik gösterecek. Mart 2017'de temeli törenle atılan projenin teslim tarihi yatırımcı firmalar tarafından Mart 2017 olarak duyuruldu.

Parklara yakın, yaşaması huzurlu

Projenin yakınlarında 380 bin metrekarelik şehir parkı yer alırken Vadişehir'in yüzde 75'i de peyzaj alanlarına ayrılarak yeşille iç içe ferah bir yaşam alanı kurgulandı. Aynı zamanda 60 bin metrekarelik Türkiye'nin en büyük Kent Meydanı'na da birkaç dakikalık mesafede yer alan Vadişehir sosyal hareketliliği yüksek bir hayat vaat ediyor.

Toplu ulaşım ile İstanbul çok yakın

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım ağında yer alıyor. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında bulunan proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5'er dakikalık mesafede konumlanıyor.

Vadişehir İletişim Bilgileri;

Web: http://vadisehir.com.tr/

Tel: 444 80 66

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Vadişehir Vadişehir Başakşehir Vadişehir satış