Vadişehir Başakşehir

Vadişehir Başakşehir’de fiyatlar 350 bin liradan başlıyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 03.04.2015
Her geçen gün yeni bir projenin satışa sunulduğu Başakşehir, Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın yatırımlarıyla hayat buluyor.
Başakşehir'de hayata geçirilen Vadişehir, yoğun bir ön talep sürecinin ardından satışa sunuldu. Metrekare fiyatı 2 bin 850 liradan başlayan Vadişehir'de fiyat aralığı 350 bin lira ile 1 milyon lira arasında değişiklik gösteriyor. Banka kredisine uygun olan Vadişehir'de firma bünyesinde yüzde 25 peşinatla 24 ay vade farksız taksit yapılıyor. Başarılı bir ön talep toplama süreci geçiren projede lansmanın ardından başlayan satışlar da yoğun ilgiyle başladı.

İstanbul'un en hızlı gelişen bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir'in en yeni projesi Vadişehir, 50 bin metrekare arsa üzerine 650 konut ve 60 ticari ünite olarak yükselecek. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutların yer aldığı projede dairelerin kullanım alanları 127 ile 216 metrekare arasında dağılıyor. Mart 2017'de temeli atılan projenin teslim tarihi Mart 2017 olarak açıklandı.

Ulaşım bilgileri

Bölgenin merkezinde konumlanan Vadişehir'in ön talep sürecine de çok sayıda yatırımcıdan talep toplandı. Tüm ulaşım akslarına yakın bir mesafede yer alan proje, TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım ağında yer alıyor. Vadişehir aynı zamanda Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakikalık yürüme mesafesi, ihalesi yapılan HavarayBaşakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5'er dakikalık mesafede konumlanması ile dikkat çekiyor.

Gelişen dev bir kentin merkezinde yer alacak

Başakşehir'de yeni kurgulanan kentin merkezinde yer alan Vadişehir, çalışmaları devam eden beş bin yataklı sağlık kompleksiyle de son derece değer kazanan bir bölgenin kalbinde yükselirken çevresinde mega projeler yer alıyor. Geniş yeşil dokusuyla, modern mimarisiyle ve düzenli yapılaşmasıyla İstanbul'un içinden adeta yeniden doğan Vadişehir,  Vadişehir'in mimarisinde Özgüven Mimarlık'ın imzası bulunuyor.

Yakın çevresinde nereler var?

Toplam değeri 100 milyar doları bulan mega projelerin çevrelediği Başakşehir; tamamlandığında 5000 yatak kapasitesiyle Avrupa'nın en büyük sağlık kenti olacak olan Şehir Hastanesi, yapımı devam eden 380 bin metrekarelik Şehir Parkı ve 60 bin metrekarelik Türkiye'nin en büyük Kent Meydanı'na ev sahipliği yaparak yeni İstanbul'un yeni merkezi olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.

Vadişehir İletişim Bilgileri;

Web: http://vadisehir.com.tr/

Tel: 444 80 66

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Vadişehir Başakşehir’de fiyatlar 350 bin liradan başlıyor Her geçen gün yeni bir projenin satışa sunulduğu Başakşehir Irmak Group Çolakoğlu Yapı Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın yatırımlarıyla hayat buluyor.