Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadi Şehir

Vadişehir kazandırmaya geliyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 23.03.2015
Vadişehir, İstanbul'un gelişen yüzü Başakşehir'de 1. ve 2. Etapları ile yeni bir şehir kuruluyor.
50 bin metrekare arsa üzerine kurulan Vadişehir, Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı, Dalkılıç Yapı ve İntes ortaklığında hayata geçiriliyor. 

40 adet ticari birimin hizmet vereceği projede, 650 daire yer alıyor. Başakşehir'de 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen Vadişehir'in detayları 31 Mart'ta yapılacak lansmanda açıklanacak.

BAŞAKŞEHİR VADİŞEHİR PROJE GÖRSELLERİ;

vadişehir foto galerisi

Yüzde 75'i yeşile ayrılan Vadişehir, TEM otoyolu ve metro durağının hemen yanı başında, Başakşehir'in en iddialı projesi olarak yükseliyor. 

Büyük oranı 3+1 dairelerden oluşan site içerisinde; çocuk oyun alanları, fitness center, güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna yer alıyor. Projenin bulunduğu konum itibariyle yüksek prim yapması bekleniyor. 

Vadişehir'in yatırım değeri açısından oldukça büyük önem taşıdığı aktarılırken, sahip olduğu benzersiz donatıları ve kalitesi ile bölgesinde en iddialı projelerden birisi olma özelliğine dikkat çekiliyor.

Vadişehir Başakşehir Vadişehir