Vadişehir / İntes - Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, - Bordo Yap, Dalkılıç Yapı - Bordo Yapı, Dalkılıç Yapı - Bord

İntes - Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, - Bordo Yap, Dalkılıç Yapı - Bordo Yapı, Dalkılıç Yapı - Bord firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir

Vadişehir’de daire fiyatları 644 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Kerim Çırak 22.08.2016
Başakşehir’de yükselmeye devam eden Vadişehir projesinde 644 bin liradan başlayan daire fiyatları 1 milyon 550 bin liraya kadar çıkıyor.
Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes ortaklığında inşa edilen projede 650 konut ve 60 ticari ünite bulunuyor. Hızla gelişen bölgeler arasında yer alan Başakşehir'de 50 bin metrekarelik alanda yükselen projenin 550 milyon liralık yatırım değeri bulunuyor. Vadişehir projesi lokasyon olarak TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü, Kanal İstanbul, metro istasyonu, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumu, Mall Of İstanbul AVM, İstanbul SEA LIFE Akvaryum ve Aqua Club Dolphin'e kısa mesafede konumlanıyor.

Vadişehir tanıtım filmi...

Örnek dairenin hazır olduğu projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde inşa edilen konutlar 127 ile 216 metrekare arasında değişiyor. Yüzde 60'lık kısmı 3+1 dairelerden oluşan projenin mimarisinde Özgüven Mimarlık'ın imzası bulunuyor.

Ödeme seçenekleri

Haziran 2017'de teslim edilecek olan daireler 644 bin lira ile 1 milyon 550 bin lira arasında değişiyor. Vadişehir'in “Tek Yürek Tek Millet” sloganıyla düzenlediği kampanya kapsamında 36 ay vade farksız, 60 aya ise yüzde 0.50 kar oranıyla proje bünyesinde taksitlendirme yapılabiliyor.  Ayrıca anlaşmalı bankalarla da 120 aya kadar uygun vadelerle kredi kullanılabiliyor. 

vadişehir Irmak Grup Çolakoğlu Yapı Bordo Yapı İntes Yapı vadişehir'de fiyatlar