Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir

Vadişehir Başakşehir fiyatları açıklandı!

Konut Projeleri emlaktasondakika.com 31.03.2015
Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın ortaklığında yükselen Vadişehir'in basın lansmanı gerçekleştirildi.
Vadişehir Yönetim Kurulu Eş Başkanı Akif Çolak, basın lansmanında yaptığı konuşmada Başakşehir'de hayata geçirdikleri projelerden bahsetti. Çolak, "Bu bölgeyi seçemizin sebebi lokasyon olarak çok değerli olmasıdır. Mega projelerin ortasında bulunan Başakşehir 1. Etap, Taksim'den daha büyük bir meydana sahip olacak" dedi.

Mimari tasarımı Özgüven Mimarlık imzasını taşıyan Vadişehir, bir kentsel tasarım projesi olarak ön plana çıkıyor. Mahalle dokusunun kaybolmaması adına bir mimari tasarımın oluşturulduğu Vadişehir'de komşuluk ilişkileri ve çocukluk arkadaşlıkları için sosyal buluşma olanakları sunuluyor. 

vadişehir foto galerisi

Vadişehir daire ve metrekare fiyatları!

40 bin metrekare açık alanı bulunan Vadişehir'de 120 metrekare ile 220 metrekare arasında değişe 650 mesken yer alıyor. 60 adet ticari ünitenin hizmet vereceği projede metrekare birim fiyatları 2 bin 850 liradan başlıyor. 

Vadişehir'de daire fiyatları 350 bin liradan başlıyor ve 1 milyona kadar uzanıyor. Proje için 5 anlaşmalı bankadan 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor.

Vadişehir tamamlandığında metrekare birim fiyatlarının 6 bin liraya kadar çıkması hedefleniyor. Site içerisinde; Türk hamamı, koşu ve yürüyüş yolları, hobi odası, kreş, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna mevcut.

Vadişehir