Exen İstanbul / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Exen İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sur Yapı marka rezidans

Uludağ manzarasını evinizin içine taşıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 29.12.2014
"Bursa'da lüksün yeni simgesi" şeklinde tanımlanan Sur Yapı'nın Bursa projesi Marka Rezidans, Uludağ manzarası ile dikkat çekiyor.
Sur Yapı'nın hem konutu, hem alışveriş merkezini harmanlayan Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi projesi, Bursa'nın en prestijli bölgesi Nilüfer'de, şehrin en elit projesi olarak planlanıyor.

Proje, ulaşım alanlarına yakınlığı, yeni açılacak şehir parkına komşu olması ve etraftaki prestijli projelerle bölgenin en değerli noktasında hayata geçiriliyor. 

Çevre sakinleri için hem yakın çevre hem de bölgesel buluşma imkanı sağlayacak olan Sur Yapı Marka projesinde; konutlar, sosyal alanlar, mağazalar, hizmet alanları, eğlence alanları, sinema salonları, kafeler ve restoranlar ile kent dokusu içinde her türlü detay bir arada ve armoni içinde olacak. 

Projedeki sokak teması dikkat çekiyor

Yapıyı çevreleyen yollardan, yapının farklı kotlarına ulaşım sağlanacak şekilde kurgulanan ve farklı kotların birbirine bağlandığı projede, sokak teması ile sokağın eğrisel kullanılarak keyifli bir dolaşım alanı oluşturulacak. 

bursa marka residence

Bursa'nın en gözde projesi olacak olan Sur Yapı Marka, toplamda 220 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, 65 bin metrekare kiralanabilir alana sahip bir alışveriş merkezi ve yaklaşık 47 bin metrekarede 316 dairelik konut alanı ile karma bir proje olarak tasarlanıyor. 

Sur Yapı Marka ne zaman açılacak?

Oluşturulan projede Uludağ manzarası, zengin sosyal tesis alanları, sinema salonları, çocuk eğlence merkezi, farklı damak tatlarına hitap eden restoranlarının yanı sıra Bursa'da ilk defa kapılarını açacak 220 ulusal ve uluslararası markanın yer alacağı bir AVM projesi ile rakiplerinden ayrılacağı ön görüldü. Projede aynı zamanda 1.500 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkların olacağı Sur Yapı Marka, 2016 yılının 4. çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

Marka Rezidans İletişim Bilgileri;

Web: http://www.suryapi.com.tr/
Telefon: 444 5 787

Emlaktasondakika.com

Sur Yapı marka rezidans sur yapı bursa uludağ manzaralı evler nilüfer satılık daire marka rezidans avm