Tual Bahçekent / Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik firmasının Tual Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Tual Bahçekent

Tual Bahçekent'e bir haftada 1.500 talep!

Konut Projeleri Emine Pile 25.04.2016
Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık iş ortaklığı ile Bahçekent’te hayata geçirilen Tual Bahçekent görücüye çıktı.
Dağ Mühendislik'in Emlak Konut GYO ile Başakşehir Bahçekent'te hayata geçireceği dev projeTual Bahçekent'in lansmanı bugün gerçekleştirildi.

Tual Bahçekent; lokasyon olarak 3. köprü bağlantı yolu üzerinde ve 2019'da yapılması planlanan metro hattına 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. 1.641 konut, 123 residence ve ticari ünitenin yer aldığı projede, iki adet özel okul, iki adet kreş, yurt binası, bir devlet okulu, bir özel hastane ile bir de sosyal tesis yer alacak.

Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, öncelikli olarak Tual Adalar projesinde kısa sürede yüzde 30'u aşan satış gerçekleştirildiğini ve büyük ilgi gördüğünü aktardı. "Tual Bahçekent'te geleceğin şehrini inşa ediyoruz" diyen Doğan Dağ, projenin çevresinde hastane, okul, şehir parkı gibi her ihtiyaca cevap veren bir proje olacağını belirtti. Bölgenin master planının yapıldığını ve gelişime açık bir bölge olduğunu aktaran Dağ, Bahçekent'in çekim merkezi olacağını ifade etti. Tual Bahçekent projesi için bir hafta içerisinde 1.500'ün üzerinde talep aldıklarını söyleyen Doğan Dağ, özellikle inşaatı devam eden 3. havalimanının tamamlanmasıyla havalimanında görev yapacak olan pilotların yoğun ilgi gösterdiklerini aktardı. 

Dağ Mühendislik'in 25 yıldır sektörde olduklarını ifade eden Dağ, "Bu süre zarfı içerisinde hiçbir şantiyemizde çekiç sesi kesilmedi" dedi. 

UYDUKENT HALİNE GELDİ 

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ise Bahçekent bölgesinin master planını yaparken bölgenin hem alt hem orta hem de üst gelire hitap edecek şekilde planlandığını belirtti. Bölgenin özel ve kamu yatırımları ile uydukent haline geldiğini söyleyen Kurum, yeni projelerle her türlü ihtiyacı cevap vermek istediklerini aktardı. Mütekabiliyet Yasası'na da değinen Murat Kurum, bu projelerle yabancıya satışın artacağını belirtti. "Bu yasa ile Ortadoğu'nun yanı sıra Asya ülkelerine de hitsap etmemiz ve kendimizi tanıtmamız gerekiyor" açıklamasında bulundu.

Tual Bahçekent emlak konut hoşdere dağ mimarlık dağ mühendislik başakşehir emlak başakşehir konut